Galeria zdjęć
Przełęcz
SZWAJCARIA / Alpy Bernińskie / Grimselpass
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-08-30 19:13
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Także miałem kiedy¶ okazję podziwiać Alpy -Austriackie-przepiękne i urzekaj±ce krajobrazy w swoim surowym majestacie.Pozdrawiam.
Brawo, gratulacje! Za zdjęcie przełęczy także :)
Wybacz Antoni uogólnienie ;-))) brawo Ty i my!
Brawo dziewczyny!
Dzieki!
Podejrzen nabral tez Antoni.
Na przeprosiny nie ma co liczyc.Mam nadzieje,ze nazir nie wroci tu w innym przebraniu.
Pozdrawiam!
m*adam, dokładnie, u mnie też, ale s±dz±c po tonie jego odpowiedzi, nie powinni¶my się spodziewać przeprosin. Mam wrażenie, że Nazir jest zj planety, na któej nie obowi±zuj± żadne zasady...
Fotosoraya , moje gratulacje za szybk± reakcję :-) bo takie oszustwa trzeba tępić !
Brawo Ty, brawo dziewczyny! A przeprosiny powinni¶my dostać od nazira! U mnie została korespondencja n.t. regulaminu...
Napisalam rano komentarze pod zdjeciami nazira,ale juz je usunal.
Bozena,pogratulowalam mu zdjecia cerkwi w Petersburgu,bo szybko odkrylam,ze to plagiat,a zdjecie jest reklama miasta na wielu rosyjskich portalach.Czekalam na jego reakcje.Zdjecia ze Szkocji to tez byly plagiaty.Na jego profilu zdjecia tak sie roznily,ze sprawdzilam ich zrodlo ,to banalnie proste.
Przepraszam,ze pisze pod moim zdjeciem,ale jego zdjec nie ma.
super!!!
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Przełęcz
SZWAJCARIA / Alpy Bernińskie / Grimselpass
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-08-30 19:13
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Także miałem kiedy¶ okazję podziwiać Alpy -Austriackie-przepiękne i urzekaj±ce krajobrazy w swoim surowym majestacie.Pozdrawiam.
Brawo, gratulacje! Za zdjęcie przełęczy także :)
Wybacz Antoni uogólnienie ;-))) brawo Ty i my!
Brawo dziewczyny!
Dzieki!
Podejrzen nabral tez Antoni.
Na przeprosiny nie ma co liczyc.Mam nadzieje,ze nazir nie wroci tu w innym przebraniu.
Pozdrawiam!
m*adam, dokładnie, u mnie też, ale s±dz±c po tonie jego odpowiedzi, nie powinni¶my się spodziewać przeprosin. Mam wrażenie, że Nazir jest zj planety, na któej nie obowi±zuj± żadne zasady...
Fotosoraya , moje gratulacje za szybk± reakcję :-) bo takie oszustwa trzeba tępić !
Brawo Ty, brawo dziewczyny! A przeprosiny powinni¶my dostać od nazira! U mnie została korespondencja n.t. regulaminu...
Napisalam rano komentarze pod zdjeciami nazira,ale juz je usunal.
Bozena,pogratulowalam mu zdjecia cerkwi w Petersburgu,bo szybko odkrylam,ze to plagiat,a zdjecie jest reklama miasta na wielu rosyjskich portalach.Czekalam na jego reakcje.Zdjecia ze Szkocji to tez byly plagiaty.Na jego profilu zdjecia tak sie roznily,ze sprawdzilam ich zrodlo ,to banalnie proste.
Przepraszam,ze pisze pod moim zdjeciem,ale jego zdjec nie ma.
super!!!
Polecaj± to zdjęcie

























