Galeria zdjęć
jeszcze pachnie deszczem...
CHORWACJA / Peljesac / Trpanj
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-02-28 13:57
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Peljeąac
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Juras - daleka jestem od kombinacji. Przeczekam ;)
Nic nie kombinujcie, zdjęcia małe i miniatury s± nieostre, staj± się ostre, po powiększeniu, my¶lę, że informatycy portalu, poprawi± to wkrótce.
Może to kwestia wielko¶ci zdjęcia? Usunęłam dwa swoje olbrzymy jakie¶, problem z pionowymi... no cóż, będzie wieczór eksperymentów :) powodzenia, s± tu przecież fajni ludzie, co¶ podpowiedz± :)
Również nie wiem Halko, na pewno nie o to czy służbowy, czy prywatny. Patrzyłam dzisiaj na trzy różne ekrany, otwieraj±c różne zdjęcia i nie wygl±da dobrze.
Nie wiem, o co chodzi, ale na prywatnym laptopie zdjęcie wyglada dobrze :)
Nie jest dobrze :( patrzę teraz na firmowym kompie, nadal tragedia... nie z a przyczyn± kolejnej kawy.
Małe to pocieszenie, Colmar... Ale dziękuję bardzo, że próbowałe¶!:) Może jest jeszcze opcja "cofnij wprowadzone zmiany"??
Pomniejszone wygl±da dobrze :-)
Kwieciste bugenwille zdobi± podczas lata prawie każdy chorwacki dom, ale we wrze¶niu kwitn± już, niestety, tylko niektóre gał±zki. Tego dnia, sk±pane w deszczu, wyj±tkowo dobrze się komponowały wraz z gęstymi chmurami na niebie i star± wież± ko¶cioła ¶w. Piotra i Pawła.
Podoba mi się to miejsce, a kwiaty s± piękne, pomimo czę¶ciowego przekwitania!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
jeszcze pachnie deszczem...
CHORWACJA / Peljesac / Trpanj
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-02-28 13:57
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Peljeąac
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Juras - daleka jestem od kombinacji. Przeczekam ;)
Nic nie kombinujcie, zdjęcia małe i miniatury s± nieostre, staj± się ostre, po powiększeniu, my¶lę, że informatycy portalu, poprawi± to wkrótce.
Może to kwestia wielko¶ci zdjęcia? Usunęłam dwa swoje olbrzymy jakie¶, problem z pionowymi... no cóż, będzie wieczór eksperymentów :) powodzenia, s± tu przecież fajni ludzie, co¶ podpowiedz± :)
Również nie wiem Halko, na pewno nie o to czy służbowy, czy prywatny. Patrzyłam dzisiaj na trzy różne ekrany, otwieraj±c różne zdjęcia i nie wygl±da dobrze.
Nie wiem, o co chodzi, ale na prywatnym laptopie zdjęcie wyglada dobrze :)
Nie jest dobrze :( patrzę teraz na firmowym kompie, nadal tragedia... nie z a przyczyn± kolejnej kawy.
Małe to pocieszenie, Colmar... Ale dziękuję bardzo, że próbowałe¶!:) Może jest jeszcze opcja "cofnij wprowadzone zmiany"??
Pomniejszone wygl±da dobrze :-)
Kwieciste bugenwille zdobi± podczas lata prawie każdy chorwacki dom, ale we wrze¶niu kwitn± już, niestety, tylko niektóre gał±zki. Tego dnia, sk±pane w deszczu, wyj±tkowo dobrze się komponowały wraz z gęstymi chmurami na niebie i star± wież± ko¶cioła ¶w. Piotra i Pawła.
Podoba mi się to miejsce, a kwiaty s± piękne, pomimo czę¶ciowego przekwitania!
Polecaj± to zdjęcie






























