Galeria zdjęć
Królowa kwiatów
POLSKA / opolskie / Opole
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2016-10-05 09:51
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Różno¶ci
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jako¶ wiedziałam, ze na dżem s± specjalne gatunki róży. I kojarzę to z różami o bladoróżanych płatkach. No Antoni jak się znajdę na Pomorzu, to Cię odwiedzę w celu skosztowania tego wina :-)
Najbardziej aromatyczna jest róża damasceńska, która zawiera najwięcej olejków eterycznych, jednak płatki róży, każdej odmiany można ucierać z cukrem. Taki pachn±cy dodatek do p±czków, herbaty, czy deserów czasami przygotowuję z kwiatów róży pomarszczonej do¶ć popularnej na Pomorzu, za¶ z jej dojrzałych owoców wspaniałe wino. Polecam.
Ta różyczka nie wygl±da na tak± co jest przerabiana na dżem...
Jeszcze zakwkitły, szkoda było by nie pokazać ich, lubię też dżem różany w p±czkach, do tego herbatkę. :)
I to nie tylko "tea" rosarium :-)
Jurek czyżby¶ postanowił założyć na Globie rosarium? (-:
Radosna i energetyczna:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Królowa kwiatów
POLSKA / opolskie / Opole
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2016-10-05 09:51
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Różno¶ci
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jako¶ wiedziałam, ze na dżem s± specjalne gatunki róży. I kojarzę to z różami o bladoróżanych płatkach. No Antoni jak się znajdę na Pomorzu, to Cię odwiedzę w celu skosztowania tego wina :-)
Najbardziej aromatyczna jest róża damasceńska, która zawiera najwięcej olejków eterycznych, jednak płatki róży, każdej odmiany można ucierać z cukrem. Taki pachn±cy dodatek do p±czków, herbaty, czy deserów czasami przygotowuję z kwiatów róży pomarszczonej do¶ć popularnej na Pomorzu, za¶ z jej dojrzałych owoców wspaniałe wino. Polecam.
Ta różyczka nie wygl±da na tak± co jest przerabiana na dżem...
Jeszcze zakwkitły, szkoda było by nie pokazać ich, lubię też dżem różany w p±czkach, do tego herbatkę. :)
I to nie tylko "tea" rosarium :-)
Jurek czyżby¶ postanowił założyć na Globie rosarium? (-:
Radosna i energetyczna:)
Polecaj± to zdjęcie





























