Galeria zdjęć

Mistrzyni Przyroda

KIRGIZJA / Pamir / Pik Lenina

Zdjęcia: Pik Lenina, Pamir, Mistrzyni Przyroda, KIRGIZJA
odsłon: 4701 | poleca: 52 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 3 osób
Data dodania
2017-02-07 03:03
Data wykonania
lipiec 2014
Miejsce
Dodane do galerii
moje ulubione

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Obłędny widok!

Przecudne kolory i kompozycja :)

Senia, moją uwagę zamieściłem dokładnie w tym samym celu, co Ty swoją. Czyli dokładnie wiesz jaki był jej cel. A co do preferencyjnego traktowania zdjęć z Pamiru, to może po prostu innym podróżnikom podobają się te zdjęcia? I poza informacją o autorze przeczytali także mój wcześniejszy komentarz, dlaczego korzystam z uprzejmości kolegi? I najwyraźniej przyjęli, że nie tylko tam byłem, ale także że potrafię takie zdjęcia robić. To taki kredyt zaufania. A tak na marginesie, to zdjęcie kardynalnie różni się od oryginału. Chcesz zobaczyć?

Po co ta uwaga? Sam chyba podałeś, że to nie jest Twoje zdjęcie. Dodam, że z zasady wstawiamy własne zdjęcia, większość jednak się tego trzyma. Jak ktoś doda cudze, zwykle jest wielka awantura, ale Ty, Pawle, masz widać względy. Co mi nie przeszkadza, żeby była jasność. Pozdrawiam.

Dobrze, że senia jest taka czujna, bo żyłbyś Antoni w ciężkiej nieświadomości. Ale dziękuję, że w ogóle dopuściłeś taką możliwość, iż mogłoby to być moje zdjęcie. (-:

Cóż nie przeczytałem wszystkich komentarzy, ale zdjęcie super...

Ale zaraz, bo napisał, że Krystiana :-)

Mistrzyni Przyroda rękami Mistrza Pawła

Dziękuję Suave. Ciesze się że się podobają, szczególnie, że coraz więcej pracy wkładam w selekcję i przygotowanie do publikacji. Dzięki Menhir, nie będę się pytał co z drugą ręką, bo już wiem. (-:

Przepiękne masz te zdjęcia,Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BOLIWIA / - / La Paz

PERU / Andy / Miasteczko w Andach

UZBEKISTAN / Samarkanda / Shah-i-Zinda, nekropolia Timurydów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl