Galeria zdjęć
musiałam tu zajrzeć:)
CHORWACJA / ¶rodkowa Chorwacja / Slunj, skansen młynów wodnych
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2017-10-03 16:21
- Data wykonania
- wrzesień 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Każdy ma, a w tym miejscu jest ich naprawdę dużo! Tego dnia pogoda była nieciekawa, ale tradycyjnie zajrzeli¶my do skansenu, bo widok za każdym razem zadziwia i jest inny od poprzedniego. Wody było bardzo dużo, więcej niż zazwyczaj: huczało, parowało, dymiło rozpryskiwało się wyj±tkowo daleko!!:) Pokażę jeszcze kilka, choć nie wiem, czy zdjęcia oddaj± atmosferę tamtego dnia? Cał± noc padało, a od rana było szaro i mgli¶cie. Te największe udało się zobaczyć; zaraz potem lun±ł deszcz...
...i dobrze bo jest pięknie. Dla mnie każdy wodospad ma w sobie co¶ tajemniczego. Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
musiałam tu zajrzeć:)
CHORWACJA / ¶rodkowa Chorwacja / Slunj, skansen młynów wodnych
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2017-10-03 16:21
- Data wykonania
- wrzesień 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Każdy ma, a w tym miejscu jest ich naprawdę dużo! Tego dnia pogoda była nieciekawa, ale tradycyjnie zajrzeli¶my do skansenu, bo widok za każdym razem zadziwia i jest inny od poprzedniego. Wody było bardzo dużo, więcej niż zazwyczaj: huczało, parowało, dymiło rozpryskiwało się wyj±tkowo daleko!!:) Pokażę jeszcze kilka, choć nie wiem, czy zdjęcia oddaj± atmosferę tamtego dnia? Cał± noc padało, a od rana było szaro i mgli¶cie. Te największe udało się zobaczyć; zaraz potem lun±ł deszcz...
...i dobrze bo jest pięknie. Dla mnie każdy wodospad ma w sobie co¶ tajemniczego. Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie































