Galeria zdjęć

Latarnia morska

WYSPY OWCZE / Mykines / Mykineshólmur

Zdjęcia: Mykineshólmur, Mykines, Latarnia morska, WYSPY OWCZE
odsłon: 268 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-01-11 09:12
Data wykonania
czerwiec 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Na wyspach i występkach najciekawsze są wszelkie cyple, półwyspy i zatoczki... :)

Zapomniałem dopisać, gdy byłem na Lord Howe Island zaskoczył mnie silny wiatr i to samo robiłem co Ty - czołganie , bo nie widziałem krawędzi. Wyspy są zawsze unikalne.

Ma swoje atuty, wyspa jest niesamowicie zielona i zamieszkuje ją tysiące maskonurów, których nie trzeba szukać, po prostu są. Jak widać na zdjęciu, teren latarni i domek latarnika są ogrodzone i z pewnością ogrodzenie pozwoliło nie jednemu na złapanie równowagi :)

Jestem pewien że linki były dla latarni ,ale nie myślę żeby latarnia takiej konstrukcji mogłaby ruszyć się z miejsca o 1 cm , bardziej bym się bał o ten dach domu na dole. Chodzenie na takiej wyspie przy silnym wietrze jest nie lada wyzwaniem.

Jest tam bardzo wietrznie, zatem linki są po to by utrzymać w pionie latarnię. Kiedy przypłynąłem na wyspę na początku czerwca, spotkałem może trzech spacerowiczów. Fakt był sztorm, co jakiś czas lał deszcz, chwilę później świeciło słońce, a z rana temperatura spadała do zera. Jak widać wzdłuż wyspy przebiega grzbiet, z którego w kilku miejscach łatwo stoczyć się w przepaść, dlatego często czołgałem się po murawie zwracając uwagę na to co pozostawiły owce. Ale jak powiadają: dla chcącego nie ma nic niemożliwego ;)

Spokojnie bo nie ma turystów, ale musi być tutaj bardzo wietrznie , te linki przy latarni chyba dla turystów na wszelki wypadek !?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Dolina Pięciu Stawów Spiskich.

POLSKA / podlaskie / Kruszyniany

POLSKA / Malbork / Gotycki zamek krzyżacki

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl