Forum dyskusyjne
poszukuje transportu dla 2 osób we wrzesniu
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Chorwacja
zeroprocentpablo 18:13 | 29.07.2009
witamposzukuje transportu do chorwacji na poczatku wrzesnia najlepiej 6 lub 7 wrzesnia wiekszaosc biur transportowych ma wyjazdy 4 lub 11 wrzesnia a mnie interesuje tylko 6 lub 7 wrzesnia.
kontakt tel 787824069
gg 16052618
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie CHORWACJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
