Forum dyskusyjne

Joanna Zielinska CRODEA nie polecam

kategoria podróże po świecie

[konto usuniete] dołączył
10.08.2014

[konto usuniete] 00:25 | 10.08.2014

Przestrzegam przed pośrednikiem Joanna Zielińska Crodea, ponieważ zostałam przez nią oszukana. Kobieta totalnie olewa klientów po otrzymaniu zaliczki. Nie wysyła dokumentów w efekcie człowiek zostaje zdany sam na siebie na miejscu. Wszystkie negatywne komentarze są usuwane z jej strony. Pozostaje tylko kilka! pozytywnych - czy to przypadek, że osoba prowadząca działalność kilka lat w turystyce ma łącznie 10-20 opinii?

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 18:48 | 10.08.2014

Po co korzystać z pośredników, skoro na miejscu jest pełno kwater, na każdą kieszeń, o wszelkim standardzie ?

10.08.2014

[konto usuniete] 02:00 | 13.08.2014

To prawda, mądry polak po szkodzie. Nigdy więcej niesprawdzonych firm w sieci!!

urlopowicz1 dołączył
12.08.2014

urlopowicz1 01:14 | 12.08.2014

To jakaś bzdura, korzystałem z usług firmy Crodea Joanna Zielińska i jestem bardzo zadowolony z tego faktu, mam wrażenie że pisze Pani o jakiejś innej firmie, moi znajomi również korzystali z usług tej firmy i wszyscy wyrażali tylko w superlatywach, co do pozytywnych opinii to nic w tym dziwnego, tak to juz jest w naszym kraju, że opinie głównie wygłaszają niezadowoleni frustraci

10.08.2014

[konto usuniete] 01:24 | 13.08.2014

Pozwolę sobie nie zgodzić się!. Frustratem to jest Zielińska zamieszczając komentarze "jako zadowolony urlopowicz" oraz usuwając negatywne komentarze ze strony gdzie zamieszczone są oferty. Ta baba doskonale wie jak oszukiwać klientów. Zamieszcza oferty w sieci - bierze pieniądze za pośrednictwo - nie wystawia potwierdzeń rezerwacji, faktur ani rachunków! Jak sama twierdzi dalej ją nic nie interesuje, jeśli na miejscu się okazuje, że oferta jest niezgodna ze stanem faktycznym to pretensje można zgłaszać do właściciela. Zielińska umywa ręce. Oto cała tajemnica fantastycznej firmy. Oszustów należy tępić!

jaco dołączył
13.05.2008

jaco 15:35 | 18.08.2014

śmiesznie to wygląda : ktoś daje negatywną opinie i nagle dwa dni później urlopowicz1 zakłada konto na Globtroter nie podając żadnych szczegółów przy tworzeniu konta i zachwala tę firmę :) Jak dla mnie to typowa samo opinia :)

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 22:23 | 12.08.2014

Czasami osoba prowadząca działalność kilkanaście lat może mieć kilka opinii - wszystko zależy od skali działania i nie jest to jakimkolwiek wyznacznikiem.

A powakacjach jeśli masz faktycznie konkretne dowody typu: zapłaciłeś kasę, a nie dostałeś zakwaterowania itp to pisz w szczegółach, żeby ostrzec. Na razie z postu nie wynika, żeby cokolwiek się stało, bo jakich dokumentów nie dostałeś i czy w umowie było napisane, ze jakieś masz dostać ?

10.08.2014

[konto usuniete] 01:43 | 13.08.2014

Zakwaterowanie było, owszem - tylko niezgodne z ofertą. Po wpłacie pieniędzy nie otrzymałam ŻADNYCH dokumentów pomimo, iż wielokrotnie prosiłam. Umowy żadnej nie ma w przypadku tego pośrednika - odbywa się to na zasadzie, wpłać zaliczkę - resztę na miejscu. Z uwagi, iż zaliczka była mała nie wzbudziło to moich podejrzeń. Opinie są same pozytywne, gdyż negatywne są usuwane - przechodzą selekcję. Pokoje były obskurne, rozwalona deska sedesowa, ogólnie brudno, Cena 70 euro za "taki apartament" kompletnie nieadekwatna. Kobieta jest bezczelna i gdybym tylko otrzymała od niej jakiekolwiek dokumenty zdecydowanie skierowałabym sprawę do sądu, niestety bez dokumentów mogę jedynie przestrzec innych przed Zielińską.

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 17:23 | 13.08.2014

Zły portal wybrałaś do tego ostrzegania, ten portal to "Globtroter" i jak nazwa wskazuje tu ludzie samodzielnie jeżdżą, raczej nie znajdziesz tu krezusów płacących po 70 euro za apartament.

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 19:54 | 13.08.2014

Tak ,własnie z takich powodów najlepiej samemu sobie wakacje organizować bo w razie wpadki to pretensje tylko do siebie.

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 19:14 | 19.08.2014

Smoku i reszta mają rację :)

1/ Jeśli piszesz na Globtroterze to nie rozumiem po co korzystałaś z pośredników - trzeba było pojechać i na miejscu szukać samemu, a że można w sezonie nie znaleźć ... takie są uroki podróżowania z plecakiem :)

2/ Jeśli jednak nie z plecakiem to sama wybrałaś mało znanego pośrednika - bo prawdopodobnie był najtańszy - pozorne oszczędności się kłaniają ... Więc jeśli już przez pośredników to trzeba było skorzystać z biura podróży = byłaby i umowa i rachunek ...

3/ Jeśli wybrałaś najtaniej to nie bardzo wiem czego się spodziewałaś ... Luksusów ?

4/ Nocleg był więc usługa została zrealizowana i z tego co piszesz dostałaś apartament za który zapłaciłaś, więc i tak jesteś w dobrym położeniu bo wiele osób rezerwuje np pokoje i apartamenty w Zakopanem na sylwestra bo tanio i pośredników można ominąć, a strona internetowa ośrodka jest taka ładna, a później okazuje się, że pod wskazanym adresem ośrodek nie figuruje ...

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 20:22 | 19.08.2014

Kudik - demenuję, również w sezonie i to w miejscach najbardziej turystycznych (Porec na płw Istria, okolice Splitu, Dubrownik, Hvar, Plitvice) nie było żadnego problemu ze znalezieniem wolnych kwater i to również na tak nielubiany przez wszystkich właścicieli nocleg tylko na jedną noc. Jak również z tego co pamiętam było znacznie taniej od przywołanej powyżej kwoty ... No trochę trzeba było się nachodzić, popytać, ponegocjować, ale było ....A luksusy - według mnie średni standard kwatery w Chorwacji (większość to są apartamenty z pełnym wyposażeniem kuchni, łazienkami, balkonami, itp) znacznie przewyższa to co w Polsce. Zresztą będąc na miejscu sami wybieramy ....

kudik dołączył
20.07.2009

kudik 15:07 | 22.08.2014

Smoku, też słyszałem, że w tym roku nie było problemu, znam natomiast sytuacje - fakt sprzed chyba 3 lat, kiedy na przełomie lipca i sierpnia ciężko było znaleźć w najbardziej turystycznych zakątkach coś wolnego. Można było ale się trzeba było nałazić :)

Natomiast fakt, że kwatery prywatne, szczególnie po sezonie można wynająć bardzo tanio i co ważne obejrzeć wcześniej i wybrać najlepszą. W Czarnogórze - w Ulcinji płaciliśmy za duży pokój 2 os z łazienką, lodówką, w centrum i koło 200 m od małej plaży 15 euro za pierwszą noc i 10 euro za kolejny nocleg.

Joanna Zielińska dołączył
14.08.2014

Joanna Zielińska 20:04 | 01.09.2014

>Przestrzegam przed pośrednikiem Joanna Zielińska Crodea, ponieważ zostałam przez nią
>oszukana. Kobieta totalnie olewa klientów po otrzymaniu zaliczki. Nie wysyła
>dokumentów w efekcie człowiek zostaje zdany sam na siebie na miejscu. Wszystkie
>negatywne komentarze są usuwane z jej strony. Pozostaje tylko kilka! pozytywnych -
>czy to przypadek, że osoba prowadząca działalność kilka lat w turystyce ma łącznie
>10-20 opinii?

Dzień dobry
Nazywam się Joanna Zielińska i jestem właścicielem firmy CroDea Joanna Zielińska, o której ostatnio bardzo negatywnie, obraźliwie i kłamliwie pisze na wielu turystycznych portalach pewna pani, której tożsamość jest mi znana.
Na początku komentarze ignorowałam, ponieważ podczas sezonu skupiam się na bieżącej obsłudze klientów, którzy dokonują rezerwacji lub szykują się do wyjazdu i chcą uzyskać jakieś dodatkowe informacje. Potem przyszedł czas mojego urlopu.
Tematu jednak nie zostawiam, w międzyczasie skierowałam sprawę do właściwych organów (wg art. 212 kk), jednak będzie to już temat do rozstrzygnięcia między mną a ową panią.
Tymczasem kilka słów wyjaśnienia z mojej strony, bo być może te wpisy przeczytają osoby, które będą chciały w przyszłości skorzystać z moich usług.
Osoba ta nie była w rozumieniu „Regulaminu rezerwacji miejsc noclegowych poprzez internetowy serwis CroDea.pl” nie była moją klientką.
www.crodea.pl/regulamin/ 
Formalnie rezerwacji apartamentu w Willi Danica w Razanj dokonała p. Ewa, która wraz ze swoją rodziną przebywała w apartamencie. Dodatkowo w tymże apartamencie przebywała również pani wypisująca negatywne komentarze, jednak była ona osobą towarzyszącą, a nie głównym najemcą.
Całą korespondencję dotyczącą rezerwacji prowadziłam z p. Ewą i jej mężem Arturem. Pani Ewa wpłaciła na konto mojej firmy zadatek na poczet rezerwacji i otrzymała stosowne dokumenty tzn. fakturę oraz potwierdzenie rezerwacji, z którym zgłosiła się na miejsce w Chorwacji.
Pani Ewa otrzymała również komplet informacji, które wysyłam każdemu klientowi mailowo (opis dojazdu, mapki, ważne informacje) oraz pocztą tradycyjną – dokumenty w wersji papierowej oraz broszury dot. atrakcji w Chorwacji oraz mapy.
Klient, który rezerwuje apartament jest zobowiązany podać ilość osób, która będzie przebywała w apartamencie. W takiej sytuacji nie interesują mnie personalia pozostałych osób, najważniejszą dla mnie osobą jest osoba dokonująca rezerwacji. Personalia pozostałych osób są ważne już na miejscu, dla właściciela, który ma obowiązek zameldować każdego gościa. O istnieniu owej pani dowiedziałam się po kilku miesiącach od dokonania rezerwacji przez p. Ewę. Pani ta zadzwoniła do mnie i powiedziała, że życzy sobie fakturę za pobyt. Poinformowałam ją, że zadatek został już dawno wpłacony, a stosowny dokument otrzymała pani, która zarezerwowała ten apartament. Jeśli p. Ewa się zgodzi (i nie będzie jej potrzebny rachunek na pozostałą kwotę, którą na miejscu zapłaci właścicielowi apartamentu) to taki rachunek otrzyma bezpośrednio od właściciela. Tak też mailowo się dogadałyśmy, a ja przesłałam właścicielowi dane firmy, na którą ma być wystawiony rachunek. Taki też rachunek owa pani otrzymała (właściciel przesłał mi kopię do wglądu).
Tak więc zupełnie nie rozumiem zarzutów pani piszącej negatywne komentarze. Otrzymała wszystko, co mogłam jej w tej sytuacji zaoferować. Co ciekawe, p. Ewa i jej rodzina byli bardzo zadowoleni z pobytu, warunków i obsługi przez moją firmę.
Desperacja w pisaniu kłamstw na mój temat osiągnęła już taki poziom, że codziennie do akceptacji przychodziło kilka/kilkanaście komentarzy na blogach, które prowadzę, a także na stronę firmową. Pani atakowała wszystkie portale społecznościowe, na których mam swój profil.
Działam na rynku już ponad 4 lata, z moich usług skorzystało już ponad 1000 zadowolonych klientów. Staram się prowadzić firmę w taki sposób, żeby każdy z klientów czuł się bezpiecznie, komfortowo i został profesjonalnie obsłużony. Takie działanie procentuje. Widzę to, jak klienci do mnie wracają lub polecają moją firmę swoim znajomych. Cenię sobie swoją pracę oraz markę, na którą pracuję wraz z właścicielami apartamentów i nie pozwolę na to, aby ktoś w taki sposób zniszczył moje zawodowe życie. Dlatego też zdecydowałam, że nie pozostawię tej sprawy samej sobie.
Pozdrawiam
Joanna Zielińska
www.crodea.pl/ 

10.08.2014

[konto usuniete] 23:33 | 01.09.2014

Nadal przestrzegam przed tą kobietą, jest po prostu oszustką i będę ostrzegać innych ludzi na wszystkich możliwych portalach, ponieważ zostałam przez nią oszukana! I z niecierpliwością czekam "na zgłoszenie do właściwych organów" i spotkam się w sądzie w tej sprawie. Będzie okazja do przedłożenia stosownych dokumentów i wykazania się. A ponieważ ja ŻADNEGO DOKUMENTU do dnia dzisiejszego nie dostałam pomimo wynajęcia przeze mnie obskurnego pokoju z kuchnią klimatyzowaną (przez pośrednika Zielińska nazwany apartamentem) w Chorwacji za 70,00 euro za dobę i dokonania całej wpłaty, a nie jako osoba towarzysząca! to nie mam możliwości założenia sprawy w sądzie. JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM!!

14.08.2014

Joanna Zielińska 19:08 | 02.09.2014

>Nadal przestrzegam przed tą kobietą, jest po prostu oszustką i będę ostrzegać innych
>ludzi na wszystkich możliwych portalach, ponieważ zostałam przez nią oszukana! I z
>niecierpliwością czekam "na zgłoszenie do właściwych organów" i spotkam się w sądzie
>w tej sprawie. Będzie okazja do przedłożenia stosownych dokumentów i wykazania się. A
>ponieważ ja ŻADNEGO DOKUMENTU do dnia dzisiejszego nie dostałam pomimo wynajęcia
>przeze mnie obskurnego pokoju z kuchnią klimatyzowaną (przez pośrednika Zielińska
>nazwany apartamentem) w Chorwacji za 70,00 euro za dobę i dokonania całej wpłaty, a
>nie jako osoba towarzysząca! to nie mam możliwości założenia sprawy w sądzie. JESZCZE
>RAZ PRZESTRZEGAM!!

Czy ja mam publicznie na forum załączyć skan rachunku, który był wystawiony dla pani przez właścicielkę apartamentu (pomimo, że taki rachunek teoretycznie powinna dostać p. Ewa, osoba, która u mnie dokonywała rezerwacji). Taki rachunek został dla pani (na dane firmy) wystawiony specjalnie na pani prośbę mailową i telefoniczą. Więc dlaczego pani kłamie????????

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 21:47 | 04.09.2014

Witam

Użytkownik "powakacjach" przedstawił swoją wersję wydarzeń, która została także naświetlona przez właścicielkę biura. W związku z tym, że pani Joanna wyjaśniła publicznie sytuację, uważam wątek za zakończony.

pozdrawiam
GlobAdmin

14.08.2014

Joanna Zielińska 18:50 | 07.09.2014

Kończę już tą publiczną dyskusję z Panią, bo na prawdę szkoda zdrowia, energii i czasu. Podsumowując - nie dostałam od Pani żadnego maila z rezerwacją apartamentu, na konto mojej firmy nie wpłynęła ani jedna złotówka od Pani, nie była Pani moim klientem. Proszę zgłosić się do Pani znajomych, którzy wynajęli za pośrednictwem mojej firmy ten apartament, oni wszystko Pani przekażą, wytłumaczą oraz przedłożą wszelkie dokumenty, które ode mnie otrzymali. Jeśli nie miała Pani na to czasu przed urlopem, to widzę po ilości wylanych pomyj na forach, że po urlopie tego czasu ma Pani zdecydowanie więcej.

Pozostaje mi tylko jedno na koniec - przestrzec inne biura turystyczne oraz firmy świadczące jakiekolwiek usługi przed panią Joanna Dżuchil.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl