Forum dyskusyjne

Turcja niskobudżetowo

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

bikerka dołączył
07.05.2011

bikerka 20:16 | 07.05.2011

Ahoj!
szukam towarzysza lub towarzyszki (sztuk jeden lub więcej ;)) na niskobudżetową wyprawę do Turcji.
Dojazd do Turcji: pociąg, po drodze jakieś małe zwiedzanie, dalej w Turcji różnymi środkami transportu wzdłuż morza czarnego.
Punkt obowiązkowy: góry Pontyjskie, reszta do uzgodnienia.
Spanie: namiot ewentualnie jakieś guest housy.
Generalny plan: tanio i z dala od stad turystów :)
Czas: bez pośpiechu, 25-30 dni
Termin: lipiec/sierpień/wrzesień--> do dogadania ;)
Jeśli o mnie chodzi to mam lat 21 i szukam towarzysza/towarzyszy w podobnym wieku :)

Pozdrower,
Kate

bikerka dołączył
07.05.2011

bikerka 18:05 | 10.05.2011

właściwie to myślałam też o wyprawie rowerowej, może ktoś chętny na taką opcję?:)
z moją formą jest ok :)

eren dołączył
08.08.2009

eren 19:50 | 18.05.2011

Cześć
Nie pojadę z Tobą do Turcji. Mam pytanie -jak tam pociągiem chcesz dojechać?
Pozdrawiam
ewa

bikerka dołączył
07.05.2011

bikerka 20:42 | 18.05.2011

Do Stambułu:
Katowice-->Breclav
Breclav-->Budapeszt
Budapeszt-->Belgrad
Belgrad-->Stambuł

eren dołączył
08.08.2009

eren 23:31 | 18.05.2011

Dobra łapię . Koszt ? Zastanawiam się nad Stanbulem na wakacjach. Kiedy chcesz jechać?

adam.francesco dołączył
02.04.2011

adam.francesco 23:34 | 18.05.2011

A ten pociąg to naprawdę jest niskobudźetowy? Bo chyba taniej będzie samolotem?

eren dołączył
08.08.2009

eren 23:51 | 18.05.2011

Właśnie nie wiem, czy samolotem nie taniej . Ale autobusy dość dobrze wypadają finansowo. Jak się ma czas. Ja jestem kilka razy w roku w Stambule, zawsze samolotem. Na wakacje może tańszego jakiegoś tańszego transportu uda się poszukać.

kkmakin dołączył
24.07.2010

kkmakin 09:05 | 19.05.2011

Myślę, że taniej może być inną trochę trasą:
Przemyśl - Medyka - Lwów
Lwów - Czerniowice
Czerniowice - Suczawa
Suczawa - Bukareszt
Bukareszt - Stambuł.
Taką trasę zrobiłem podczas ostatniego długiego weekendu i mam zamiar powtórzyć ją we wrześniu po drodze do Iranu. Masz możliwość podróżowania kilkoma środkami komunikacji (bus, pociąg, marszrutka). I jak dobrze skalkulujesz wyjść może tanio. No i oczywiście masz możliwość zwiedzenia przy okazji innych miejsc.

Samolotem może być rzeczywiście taniej. W tamtym roku leciałem do Stambułu za ok. 120 euro w obie strony, ale można było taniej, jak się trafiło. Był to jednak lot z Berlina (trzeba policzyć za dojazd) i stosunkowo wcześnie zabukować bilet. Linie Germanwings.

adamzjaw dołączył
01.04.2012

adamzjaw 02:26 | 07.04.2012

Hej;-)
Mamy ekipe około 6 osobową chętną na Turcję z domieszką Gruzji i powrotem przez Krym. Chcemy jechać w drugiej połowie lipca, na około 3 tygodnie. Także chcemy unikać kurortów i stad turystów:), generalnie nastawiamy się na niskobudżetowy wyjazd;-)Jeśli jesteś choć trochę zainteresowana to napisz proszę na emaila;-) adamzjaw@wp.pl
Pozdrawiam
Adam

adamzjaw dołączył
01.04.2012

adamzjaw 02:41 | 07.04.2012

P.s. Zapomniałem napisać, że jesteśmy w podobnym wieku (średnio +2 lata starsi od Ciebie). Co do kontaktu to, jeśli wolisz gg to 2622458, a jeśli fejsa to: www.facebook.com/people/Adam-Zjawiony/100000585458153 

[konto usunięte] dołączył
23.02.2012

[konto usunięte] 11:12 | 20.04.2012

Wyprawa rowerowa po Turcji to naprawdę duża przygoda,ponieważ raz że jest to całkowicie obca kultura,a dwa inny język wiec łatwo jest sie czasem pogubić:) Ale w kilka osób na pewno będzie raźniej.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2015 Globtroter.pl