Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Patronat medialny Globtroter.pl - Bergson Men's Health Kilimanjaro 2007 > KENIA


sokol sokol Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie KENIA / Masyw Kilimanjaro / Kilimanjaro / Kilimanjaro 2007 ExpeditionKtóra to już wyprawa na Kilimanjaro...Tym razem najwyższy szczyt Afryki wybrała sobie za cel ekipa 4challenge w ramach realizacji projektu Bergson Men’s Health Kilimanjaro 2007. Oprócz teamu 4challenge w składzie: Paweł Sokołowski, Kamil Gabarski, Krzysztof Sieńkowski, najwyższy szczyt Afryki zamierza zdobyć jeszcze 8 osób w tym dwóch reprezentantów mediów: redaktor Men’s Health Paweł Kempa i Jacek Heliasz - obecnie jeden z najbardziej znanych fotografików outdoor’owych w Polsce.

Która to już wyprawa na Kilimanjaro...Tym razem najwyższy szczyt Afryki wybrała sobie za cel ekipa 4challenge w ramach realizacji projektu Bergson Men’s Health Kilimanjaro 2007. Oprócz teamu 4challenge w składzie: Paweł Sokołowski, Kamil Gabarski, Krzysztof Sieńkowski, najwyższy szczyt Afryki zamierza zdobyć jeszcze 8 osób w tym dwóch reprezentantów mediów: redaktor Men’s Health Paweł Kempa i Jacek Heliasz - obecnie jeden z najbardziej znanych fotografików outdoor’owych w Polsce. Już w sobotę 3 lutego polecą do Nairobii skąd wyruszą w dalszą pełną przygód podróż. W programie wyprawy jest jeszcze miejsce na 6 dniowe safari w dzikich i niedostępnych dla komercyjnych turystów zakątkach Tanzanii. Powrót zaplanowany jest na 17 lutego.

Więcej na oficjalnej stronie wyprawy: www.kilimanjaro.4challenge.org

Kilimanjaro to druga po Mount Everest najbardziej znana góra świata. Wznosząca się na wysokość 5896 m n.p.m. jest nie tylko najwyższym masywem górskim Afryki, ale i również jedną z najwyższych wolno stojących gór na świecie.

Nazwa ,,Kilimanjaro'' w języku suahili oznacza "iskrzącą się górę". Antyczny wulkan, dzisiaj uśpiony, o którym wciąż krążą opowieści, że może się w przyszłości obudzić wyrasta z równin na ponad 2000 metrów. Spektakularny masyw Kilimanjaro zwieńczony lodową koroną z większej odległości jest niczym wyspa wyrastająca z gorących i suchych równin Tanzanii.

Poz zakończeniu wyprawy ekipa zaprezentuje na stronach Globtroter.pl fotorelacje z wyprawy.


SPONSORZY WYPRAWY


Zdjęcia

KENIA / Masyw Kilimanjaro / Kilimanjaro / Kilimanjaro 2007 Expedition

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

05-30
Z emigracji do Hiszpanii, czyli gdzie zamieszkać na emeryturze

Każdy pracujący człowiek, przynajmniej raz w roku potrzebuje dłuższego urlopu, by zregenerować siły, odpocząć psychicznie od codziennych zajęć i w miarę możliwości zrealizować marzenia. Może to być wycieczka do egzotycznego kraju, wyjazd do rodziny lub remont w domu. Tak czy inaczej, chodzi o to, by dzień urlopu nie przypominał dnia codziennego i przynosił zadowolenie. Z reguły urlop planuje się z wyprzedzeniem, śledząc oferty biur turystycznych, sprawdzając ceny biletów lub wolne terminy fachowców od remontów.

06-01
Urlop na Ukrainie, tak, nie?

Ile osób słysząc propozycje urlopowe dotyczące tego kraju tylko się uśmiechnie? Czy słusznie? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie opisując relacje z mojego pobytu u naszych sąsiadów.

05-10
ROSJA - rozmowy trochę nietypowe...
05-06
Gruzja jest piękna! Na pewno?...
05-04
Wokół Wysp Brytyjskich - część pi...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl