Forum dyskusyjne
Chiny - Tybet Nepal
kategoria podróże po świecie
kraj Tybet
sethWroc 17:48 | 04.11.2007
Witam serdecznie,Powolutku planuje wyprawe przez Rosje do wschod Chin. W powrotnej drodze chcialbym zahaczyc o Nepal (i o ile da rade takze Nepal). I w zwiazku z tym pytanko: czy da sie w miare bezproblemowo dostac (pociag?) z pekinu lub okolic gdzies pod dach swiata, a nastepnie stamtad jakos przez kazachstan. rosje i ukraine do Polski?
Bede bardzo wdzieczny za wszelkie wskazowki, mariusz
Podobne wątki podróże po świecie TYBET
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.