Forum dyskusyjne


Słowacja Pieszczany Camping domki osrodki wczasowe ktoś wie

kategoria podróże po świecie

dario_krk dołączył
05.08.2006

dario_krk 10:10 | 05.08.2006

Witam. Wybieram się niedługo na Słowację i w związku z tym mam pytanie odnośnie zakwaterowania w okolicach Pieszczan. Czy może ktoś tam był albo zna miejsca gdzie mozna by ewentualnie znaleźć jakiś niedrogi nocleg na Campingu lub w jakimś ośrodku gdzie są małe domki do wynajęcia? Lub ewentualnie może ktoś poleci jakieś inne ciekawe miejsca ze źródłami termalnymi? Chodzi mi głównie o takie gdzie wśród turystów przeważają ludzie młodzi. Z góry dziękujęStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl