Forum dyskusyjne


Słowacki kras jak dojechać

kategoria podróże po świecie

karlos77 dołączył
05.04.2008

karlos77 11:31 | 05.04.2008

Witam . Planuję urlop w tatrach i jeśli będzie możliwość to mam zamiar zrobić wypad do słowackiego krasu . Czy ktoś może napisać jak najlepiej dojechać ( autobus , pociąg ) od strony łysej polany ?


grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 00:42 | 06.04.2008

Słowacki Kras leży na południowym krańcu Słowacji i dojazd z Łysej Polany nie będzie ani łatwy, ani szybki. Nawet jeżeli dostaniesz się w tamten rejon (np Rożnava) to jeszcze pozostaje kwestia poruszania się po samym Krasie, który jest raczej słabo skomunikowany. Moim zdaniem samochód jest nieodzowny. Jeżeli jednak go nie masz, pozostaje kombinować. Około 100 m od przejścia granicznego na Łysej Polanie znajduje się parking i nawijka dla lokalnych busów i autobusów. Z tego miejsca bez problemu dostaniesz się do Popradu. Z Popradu możesz próbować dostać się bezpośrednio do Rożnawy, lub pośrednio przez Koszyce.


karlos77 dołączył
05.04.2008

karlos77 12:02 | 07.04.2008

Dzięki . W słowackim krasie interesują mnie przedewszystkim jaskinie a że chyba będę sam i w związku z tym mogą być problemy z noclegiem , dlatego taki dziwny pomysł z krótkim wypadem .Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl