/ / SłOWACJA > Kto był ostatnio na Słowacji w Tatrach Wysokich > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Kto był ostatnio na Słowacji w Tatrach Wysokich

kategoria podróże po świecie

slonko12 dołączył
30.07.2004

slonko12 16:57 | 30.07.2004

Witam wszystkich podróżników,
2 lata temu spędziłem wspaniały urlop w Słowackich Tatrach, mam pytanie do wszystkich którzy już byli w tym roku w tatmtym regionie, jak jest z noclegami, jakie są ich ceny, jakie są ceny w sklepach i restauracjach, 2 lata temu wszystko było znacznie tańsze niż w Polsce, ale słyszałem ostatnio, że Słowacy trochę się podnieśli

Pozdrawiam


Gollum dołączył
14.06.2005

Gollum 10:22 | 15.11.2005

Co prawda temat założono ponad dwa lata temu, ale może się komuś przyda. Ja byłem w tym roku. Nocleg cokolwiek daleko od Tatr (35 km do Tatrzańskiej Łomnicy, 25 km do Jaskinii Bielańskiej), w Vysnych Ruzbachach koło Starej Lubowny. To małe uzdrowisko jest wypełnione Polakami. Właśnie ze względu na ceny. Ja znalazłem nocleg za 150 koron (niecałe 16 zł. Ale jak dobrze poszukać, to by się znalzało za podobną cenę także bliżej, w Spiskiej Białej czy Kieżmarku. Bo miejscowości tuż pod Tatrami są droższe. Ale nie tak jak u nas.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl