Forum dyskusyjne
mała fatra w majówkę jou
kategoria podróże po świecie
kraj Słowacja
antonina 13:48 | 20.04.2007
wybieram się na wędrowanie po Małej Fatrze słowackiej i szukam towarzystwa;0. po powrocie bonusik w opstaci publikacji reportażu z wedrówki po krainie skąd się wywodzi Janosik;). koszta minimalne.kontakt: toska a_malowiecka@gazeta.pl, tel 0692 818 234 (tylko NIE SMS!!;))
Podobne wątki podróże po świecie SłOWACJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.