Forum dyskusyjne


Golfem po Bałkanach zapraszamy chętnych

kategoria tanie podróżowanie

golfomaniacy dołączył
15.03.2011

golfomaniacy 09:11 | 18.03.2011

Cześć,

Szykujemy się d wyprawy starym, bo już dwudziestosześcioletnim, golfem po republikach byłej Jugosławii oraz po Albanii. Początkowo chcieliśmy jechać transportem publicznym, czyli pociągi, autobusu i inne busiki, ale po podliczeniu kosztów wyszło nam że taniej po prostu jechać autem. Z szybkich wyliczeń wyszło że na pociągi wydalibyśmy około 1000 zł na głowę a paliwo zakładając nasze ceny i spalanie około 10 litrów na 100 km wyniesie nas około 2000 zł... za samochód. Tak więc na cztery osoby mamy 500 zł na głowę, prawda że taniej? Za resztę kasy mieliśmy kupić auto za 1000 zł i sprzęt... jednakże... trafił się kabriolecik... zachowany w stanie fabrycznym, nie malowany, z wszelkimi znaczkami i naklejkami trudno było go nie kupić. I tak do wyprawy szykujemy się Golfem Cabrio z 1986 roku.
Obecnie prowadzimy prace nad przygotowaniem autka do wyjazdu. Znaleźliśmy sponsora na nowy dach. Lecz po zdjęciu starego poszycia ukazał nam się straszny widok... okazało się że mamy do wymiany cały dach, z wygłuszeniem i podsufitką włącznie. Trzeba było wyjąc maszynę do szycia, pojechać do hurtowni tapicerskiej i wziąć się do roboty. Szyjemy wszystko sami.
Z technicznej strony samochód zostanie sprawdzony przez firmę SSERWIS z Czernicy zajmującej się od lat tylko samochodami z grupy VW. Nieodpłatnie sprawdzą nasz pojazd i zasugerują co należy poprawić przed wyjazdem aby powrócić bez większych przygód.
Jeśli macie starego Golfa, nie macie zaplanowanego urlopu i chcecie pojechać "gdzieś" to zapraszamy.
Nasza trasa nie jest zaplanowana dokładnie, jest rysowana grubą kreską. Pojedziemy i co zobaczymy to nasze, co przeżyjemy tego już nie oddamy. Czeka nas przygoda, mamy zamiar poznać tę część Bałkan, której zwykły turysta nie zobaczy...


golfomaniacy dołączył
15.03.2011

golfomaniacy 15:03 | 12.04.2011

Dziś dostaliśmy auto od mechanika z informacją że jest "prawie" dobre :D jesteśmy dobrej myśli. więcej na www.srcgolftour.pl 


bober88 dołączył
18.04.2011

bober88 21:05 | 18.04.2011

Świetny pomysł. Wysłałem Wam właśnie maila. Powodzenia! Będą śledził postępu. Zaraz opiszę nasz projekt.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec