Forum dyskusyjne


MAJÓWKA - WYŚCIG AUTOSTOPEM

kategoria tanie podróżowanie

Dante5 dołączył
13.03.2017

Dante5 12:09 | 13.03.2017

Szukam studenta/studentki do wspólnego udziału w wyścigu autostopem w majówkę. Polega to na tym, że startuje się parami i trzeba dotrzeć do mety wyścigu poruszając się jedynie autostopem. Na miejscu jest camping i mega impreza. Startuje około 500 par i zapisy są w najbliższą sobotę. Wyścig jest do Fazany w Chorwacji. Jest także wyścig do Barcelony z Krakowa. Tutaj można zobaczyć jak to wyglądało w poprzednich latach www.youtube.com/watch?v=hDswhU-r_PY  oraz www.youtube.com/watch?v=lwXHSGWa-yI  Czasu jest mało, dlatego jeśli jesteś zainteresowany/a to podeślij jakiś kontakt do siebie np facebook. Ja mam 24 lata i mieszkam w Krakowie


chorwacjapopolsku.pl dołączył
01.03.2017

chorwacjapopolsku.pl 07:43 | 31.03.2017

Zapraszam na www.chorwacjapopolsku.pl  gdzie bezpłatnie można dodać takie ogłoszenie, np w zakładce "Auto Stop"Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl