Forum dyskusyjne


Jachtem po morzu

kategoria tanie podróżowanie

[fb] Rafał Dembowski dołączył
21.05.2016

[fb] Rafał Dembowski 14:56 | 05.07.2018

W zeszłym roku znajomi byli i sobie bardzo chwalili taką formę spędzania wakacji, co ciekawe jeśli wyczarterujecie jakiś większy jacht na kilka osób, oni pływali chyba tym www.punt.pl/jacht/Bavaria-CRUISER-46/  to koszt takiego wyjazdu bardzo mocno spada. Być może ktoś by miał ochotę w tym roku jeszcze się wybrać? Przeglądaliśmy wczoraj jeszcze na PUNT jakie są jednostki dostępne no i coś by może się udało znaleźć, pamiętajcie, ze na południu wakacje można również spędzić w wrześniu i nie powinno być zimno.


żeglarz dołączył
29.02.2012

żeglarz 15:08 | 05.07.2018

Myślę, że jeszcze lepiej żegluje się w Grecji. W Grecji sezon trwa nawet do końca października, we wrześniu właściwie są najlepsze warunki gdyż sierpień jest zbyt gorący. Znacznie tańsze są też koszty pobytu, cumowanie jest nawet kilkukrotnie tańsze niż w Chorwacji, a transport na miejsce znacznie dogodniejszy; 2,5 godziny lotu zamiast 20 godzin jazdy samochodem.
Wybieram się na rejs do Grecji pod koniec września, jeśli ktoś chciałby się przyłączyć zapraszam.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl