Forum dyskusyjne
Turystyka alternatywna w Turcji
kategoria podróże po świecie
kraj Turcja
ma_dzia 10:31 | 08.12.2012
Witam serdecznie!Jestem studentką na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim. Dwa lata temu spędziłam w Turcji w ramach wolontariatu (praca z dziećmi w TEGV-ie) 10 miesięcy. Kraj ten mnie tak oczarował, że postanowiłam, łącząc przyjemne z pożytecznym, poświęcić mu swoją pracę magisterską.
Jestem gotowa pomóc i odpowiedzieć na Państwa pytania dot. tego kraju. W zamian mam ogromną prośbę do z Państwa, którzy odwiedzili już Turcję. Czy byliby Państwo tak mili i poświęcili chwilę na wypełnienie kwestionariusza stanowiącego podstawę mojego badania nt. Oceny potencjału rozwojowego turystyki alternatywnej w Turcji?
Państwa pomoc będzie dla mnie nieoceniona! Z góry dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się poświęcić swój czas:)
ma_dzia 21:42 | 09.12.2012
Nie wiem czy to przez moje blond włosy, ale widzę, ze link do ankiety się nie wgrał...:Phttp://www.ankietka.pl/ankieta/101585/ocena-potencjalu-rozwojowego-turystyki-alternatywnej-w-turcji.html
Podobne wątki podróże po świecie TURCJA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.