Forum dyskusyjne

plaża Legzira

kategoria tanie podróżowanie

kraj Maroko

doris2486 dołączył
20.12.2011

doris2486 15:23 | 30.03.2013

hej chcialam zapytać czy ktoś byl na plazy Legzira i jak jest z dojazdem z Agadiru ? jak czesto sa autobusy i jakie ceny? z góry dzieki

achnia dołączył
08.07.2011

achnia 18:16 | 22.04.2013

Hej. Byłam na Legzirze, piękne miejsce, koniecznie polecam wszystkim. Dojazd z Agadiru nie jest problemem. Tzn. bezpośrednio na Legzirę się nie dostaniesz. Musisz dojechać do Sidi Ifni i cofnąć się jakieś 5km korzystając ze stopa, lub zatrzymać się tak jak ja w Mirleftcie. Tam miałam kwaterę a na Legzirę dojeżdżałam taksówką. Cen Ci niestety nie podam bo to już 2 lata temu było ale możesz być pewna, że będzie niedrogo :)

afrykanczyk dołączył
12.08.2008

afrykanczyk 01:35 | 02.06.2013

Właśnie siedzę w Marakeszu po powrocie z Sidi Ifni. Polecam skorzystanie z szansy pieszego przejścia plażą z Sidi Ifni do Lezgiry ale trzeba sprawdzić wcześniej online wykresy przypływów i odpływów. Po około 4km od Sidi Ifni trzeba wejść ścieżką na klif i obejść kawałek górą ale cała trasa bardzo przyjemna.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl