Forum dyskusyjne
Noclegi
kategoria tanie podróżowanie
kraj Maroko
KarolinaG 23:33 | 28.02.2015
Witam, jadę do Maroka w marcu i szukam tanich noclegów w miejscowościach: Al Hoceima, Chafchouen, Meknes Fez, Al Arwi koło Nador.Czy możecie coś polecić?
Pozdrawiam, Karolina
Anthar 11:33 | 01.03.2015
W Fezie mogę polecić hotel Tombouctou, ale tylko jeśli jesteś odporna na grzyba ściennego (choć nie w każdym pokoju występuje) :) Za to ma świetną lokalizację - u wejścia do mediny, oraz prowadzą go przesympatyczni ludzie.
KarolinaG 14:08 | 01.03.2015
Dzięki ;) Może uda się dostać pokój bez grzyba, nie boje się go panicznie ale nie lubię ;) To miejsce jest w miarę tanie? I myślisz, że mają sporo miejsc-będzie nas 7-8 osób.Pozdrawiam!
Anthar 15:02 | 01.03.2015
Byłem tam 2 lata temu, wówczas "czwórka z łazienką" kosztowała po lekkim stargowaniu 30 zł od głowy. Z pewnością zmieścicie się w tyle osób, bowiem sporo pokoi mają, mimo że budynek z poziomu ulicy nie wygląda jakoś okazale. Acha, dobre śniadanko serwują i oczywiście herbata do oporu :)Pozdrawiam :)
[konto usuniete] 11:19 | 02.03.2015
w szauen spalismy w aline hostel, jest rozgłośny w necie, znalazłem go w wikitravel, z oporami otworzyli drzwi, zasugerowali nocleg za 300dh/os na pięterku w stylu riadu, po naciskach w stylu "no to wypadamy" zaprowadzili na coś w rodz penthausu przy wielkim tarasie, łóżka piętrowe w pokoju 12 os byłem tylko ja z o-te, za 40dh/noc/os, łazienki drzwi w drzwi, przyzwoite, widok z tarasu prawie tak dobry jak z hotelu na górze, żarcie absolutnie poza medyną, knajpki z masą lokalsów tuż przy targowisku na płn od medyny, 10 min od hostelu; wieczory w sz. uroczezdrowia
Podobne wątki tanie podróżowanie MAROKO
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.