/ / MAROKO > Waluta i platnosci > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Waluta i platnosci

kategoria tanie podróżowanie

kraj Maroko

rzedzian dołączył
25.11.2013

rzedzian 09:24 | 02.04.2014

Witam

jak sie ma sprawa walut w Maroku? Oprócz lokalnej lepiej mieć Euro czy Dolary?

Czy wszędzie można placic we wszystkich walutach czy tylko w lokalnej?


paramedic dołączył
04.12.2008

paramedic 20:37 | 02.04.2014

Najprościej wybierać dirhamy z bankomatu, są bez problemu dostępne. Sprawdzcie tylko prowizje w swoim banku, ale to i tak sie raczej bardziej oplaca niz za złotówki kupic euro lub $ by potem kupic dirhamy. Nie spotkalem sie nigdzie z platnosciami w innej walucie, ale moze drogie hotele i restauracje honorują, ciezko mi powiedziec bo nie wydawałem tam za wiele.


czeslaww1 dołączył
06.02.2013

czeslaww1 06:54 | 03.04.2014

Tak jak mój poprzednik wypłacałem z bankomatu dirhamy nie było problemu,honorowane sa karty Master Card o innych nie wiem ,Dla pewności wziąłem 150 $ tymi płaciłem za wycieczki.Wszystko zależy gdzie będziesz mieszkał,w miejscowościach turystycznych nie ma problemu.Proponuję zabrać trochę dolarów,niekiedy euro do dolara traktują 1:1.


Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 08:37 | 03.04.2014

Za wynajem samochodu płaciłem w Euro, za cześć noclegów też, ale to już kwestia dogadania się


szami dołączył
02.06.2007

szami 09:43 | 03.04.2014

mozesz placic euro, dolarami, funtami i czym tam jeszcze chcesz:) ale zawsze prsciej w lokalnej walucie



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl