Forum dyskusyjne


Marsa Alam_rafa

kategoria podróże po świecie

kraj Egipt

areknow dołączył
03.10.2011

areknow 00:14 | 10.07.2013

Witam. Które hotele maja najlepszą rafę w Marsa el Alam? Proszę o opinie wszystkich miłośników snoorkowania . pozdr.


areknow dołączył
03.10.2011

areknow 09:36 | 17.08.2013

Znów odpowiadam sam sobie. Byłem w kompleksie hoteli Madinat Coraya, obejmującego Iberotele: Lamaya, Coraya, Solaya, Samaya.Hotele bardzo dobre, czyste, zadbane z dobrą obsługą. Leżą one przy prywatnej zatoce z ładną, pełną egzotycznych zwierzat rafą.Bez problemu można tam spotkac płaszczki, mureny i żółwie. Rafa jest chroniona. Obok ładną rafę mają też hotele Resta Reef i Resta Grand. Rafa ta leży przy otwartym morzu, więc czesto trudno na niej snoorkowac. Wtedy jednak zawsze można skorzystac ze spokojnej zatoki Coraya. Dodatkowo warto wykupic wycieczkę statkiem do Marsa Imbarak.Tam zobaczymy krowy morskie oraz gigantyczne zółwie a przy odrobinie szczescia podpłyną do nas delfiny.


Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 02:11 | 17.11.2013

Ja byłem w tam i rafy nie robiły wrażenia. Owszem na nurkowaniu z żółwiami byłem piękne i robi wrażenie. Ale w 2001 Byłem w El-guanie i tam mi się rafy zdecydowanie bardziej podobały. Te przy hotelu. Ale tam to było ponad 10 lat temu i to dopiero budowali i nie było wielu turystów i hoteli pewnie czasy się zmieniły. Ale porównywać nie będę bo to sporo czasu. (el-guana mi się bardziej podobała nawet zdecydowanie bardziej )Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl