Forum dyskusyjne


Nocleg w Berlinie

kategoria podróże po ¶wiecie

kraj Niemcy

nefertari doł±czył
23.08.2009

nefertari 15:48 | 10.09.2013

Berlin + Centrum + Tani - to trudne poł±czenie... Byłam w trzech róznych hostelach i Amster jest ok. Dobra lokalizacja i znosna cena. Polecam


zgłoszone do moderacji


Smok-1 doł±czył
09.03.2010

Smok-1 10:19 | 10.09.2013

Poszukaj we wcze¶niejszych w±tkach; były już proponowane niektóre hoteliki - ja np. polecam Amstel Hostel


zgłoszone do moderacji


drmariusz doł±czył
17.09.2012

drmariusz 10:06 | 10.09.2013

Wybieram się z żon± w następny weekend do Berlina. Mogliby¶cie polecić jaki¶ w miare tani nocleg? Najlepiej jak najbliżej Centrum.


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl