Forum dyskusyjne

Tajlandia styczeń 2014 pytania

kategoria tanie podróżowanie

eNIKa dołączył
26.09.2013

eNIKa 14:18 | 14.11.2013

Witam,
Wybieramy się w dwójkę do Tajlandii na 16 dni. Zaczynamy od Bangkoku a kończymy na Koh Samui.
I tutaj 1) pytanie dotyczące budżetu - czy 3000 PLN na ten czas powinno wystarczyć ? - bez wielgaśnych szaleństw - zwiedzanie, transport (miejscowy), wyżywienie bez śniadań.

2) Macie jakieś polecane, niedrogie aczkolwiek schludne hotele w okolicach centrum Bangkoku ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

dempol dołączył
12.08.2011

dempol 16:08 | 14.11.2013

witam , ja tez wybieram sie do Azji ale na 5tygodni mam doskonale orientacje dlatego pytam czy te 3000PLN to z biletem? czy bez? bo sam bilet to koszt okolo 2500PlN przy duzym szczesciu

eNIKa dołączył
26.09.2013

eNIKa 16:46 | 14.11.2013

Bilety i noclegi poza Bangkokiem już mamy. To mają być tylko wydatki żywieniowo-kieszonkowe + wstępy tu i tam ;)

[konto usuniete] dołączył
02.10.2012

[konto usuniete] 17:52 | 15.11.2013

3000pln na 16 to okolo 2000 bath/dzien
spokojnie starczy na "zycie" i na masaz tez !!
peace

immaginiDS dołączył
09.01.2014

immaginiDS 21:12 | 09.01.2014

Tajlandia. Niebezpiecznie zaraźliwa. Jest parę poważnych powodów dla których przynajmniej rok bym tam jeszcze posiedział. 1-temperatura (noc +30, dzień +37). 2-ceny; obiad w dobrej restauracji kosztuje 3,5 $ a można zjeść za 1 $ na ulicy. 3- jak się jest samemu to spać można gdziekolwiek nawet na plaży, w nocy jest koło 30-stu a woda ma 35 stopni. 4- wszędzie są bankomaty, internet , prąd.... trzeba tylko dokupić przejściówkę (0,5 $) 5- nie muszę wiedzieć którzy politycy podali sobie rękę, kto komu dokopał i czy będzie nowy podatek od dłubania w nosie czy od drapania się po tyłku. 6- jak chcę, mogę wynająć skuter, najdroższy wariant za 5 dolarów na 24 godziny no i jeździ się tutaj bez kasków. Pociąg - cena ok. 5 dolarów za 600 km. Tuk-Tuk- 2 dolary za kurs w mieście. 7- tematy do fotografowania są nie do wyczerpania.. 8-Nie dzwonią do mnie z propozycjami kredytu

No a jedzenie..LINK:
dominikskurzak.wordpress.com/wp-admin/post.php?post=921&action=  edit

intopassion dołączył
02.01.2014

intopassion 18:17 | 09.01.2014

Kilka naszych relacji z Tajlandii
intopassion.pl/o-wchodzie-slonca-w-bangkoku/ 
intopassion.pl/tajlandia-w-drodze/ 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl