Forum dyskusyjne

Bilety lotnicze Ukrainian Airlanes ubezpieczenie etc

kategoria tanie podróżowanie

a_redlicka dołączył
08.02.2017

a_redlicka 12:28 | 28.06.2018

Witam,
Czy ktoś chciałby się podzielić opinią na temat Ukainian Airlanes (chodzi o połączenie Wawa-Bangkok). Czytałam różne opinie ale zdania są tak bardzo podzielone że nie wiem już co myśleć.
Mam tez pytanie: Gdy rezerwujecie bilety przez skyskanner to jakie opcje wybieracie: Pojawia się tam pełno możliwości dopłat np. Ubezpieczenie bagażu i wiele innych. Dokupujecie jakieś dodatkowe opcje? Czy to potrzebne ?
Będę wdzięczna za wszystkie rady!!
Pozdawiam!

[fb] Krzysztof Tomaszewski dołączył
25.04.2016

[fb] Krzysztof Tomaszewski 13:43 | 28.06.2018

Skyscanner to tylko wyszukiwarka. Rezerwacji lotu chyba lepiej dokonać bezpośrednio na stronie operatora. Kwestia ubezpieczenia w tym także bagażu to raczej też kwestia wyboru firmy ubezpieczeniowej - bo zakładam, że i tak będziesz kupować jakieś ubezpieczenie turystyczne. Firm ubezpieczeniowych jest "jak mrówków" zazwyczaj łączy je jedno - wzrost ceny uwarunkowany jest od stopnia aktywności (sporty uznane za ekstremalne typu: rafting, zjazdy na linkach itp. znacznie podnoszą 3,4 krotnie wartość podstawowego ubezpieczenia). Można to trochę obejść - sprawdzić czy taki tour w Tajlandii, który wykupujesz jest ubezpieczony i jeśli to ma miejsce to nie musisz przepłacać za takie ubezpieczenie w Polsce - masz podstawowe z Polski i wykupujesz tour z ubezpieczeniem w Tajlandii - finalnie wyjdzie taniej niż ubezpieczenie na sporty ekstremalne w Polsce.

Warto też zwracać uwagę na kwiatki typu - ubezpiecznie od kradzieży. Czasem ludzie myślą, że jak coś im zginie w czasie pobytu i mają takie ubezpieczenie to nie ma się co martwić. W większości ubezpieczalni, do których dzwoniłem uzyskałem odpowiedź, że takie ubezpieczenie zadziała gdy będzie to tylko i wyłącznie rozbój. Oczywiście do tego papierki z policji i świadkowie.

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 15:32 | 28.06.2018

Ukrainian - linie jak linie troche niższy standard niz linie z zachodniej europy czy zatoki perskiej, ale zupełnie spokojnie można dolecieć gdzie się chce.
Ubezpieczenia to sobie sam wybierz (ale osobiscie uważam, ze jedyne co warto to ubezpieczyć zdrowie). Za zakup biletu na wyszukiwarce o której piszesz to: zapłącisz drożej niz u przewożnika (bo oni sami doliczają swoją narżę), a na dodatek często nie będziesz mógł skorzystac z opcji dostepnych u przewożnika (wybory miejsc, odprawy itp)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl