Forum dyskusyjne
Tallinn i Ryga
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Estonia
DoraParis 23:56 | 20.04.2015
Szkoda ze do nas nie doł±czysz. Może chociaż na kilka dni ? Pozdrawiam, Dorota
zgłoszone do moderacji
Magda Kajzer 11:07 | 16.04.2015
¦wietny plan - i Tallin i Ryga s± warte zobaczenia. A nie ma tam tłumów turystów, więc zdecydowany plus. No i cała podróż chyba nie wychodzi drogo, a przywiezie się masę wspomnień. Pozazdro¶cić, szkoda, że nie mam tyle czasu, by go wygospodarować na podróż do Estonii i Łotwy. Pozdrawiam.
zgłoszone do moderacji
DoraParis 21:32 | 14.04.2015
Wybieram się do Estonii w okresie 8-17 maja. Mam już kwaterę w Tallinie i możliwo¶ć noclegu w okolicach Palamuse. Zamierzam po¶wiecić 3 dni na Tallin (zabytki, muzea, architektura) skoczyć na jeden dzień do Helsinek i po¶wiecić 3 dni na dalsze wypady w Estonii (parki narodowe, ciekawe miejsca, itp...) miejscowymi autobusami lub wynajętym samochodem.Szukam współtowarzyszy podroży o podobnych zainteresowaniach, w mojej grupie wiekowej. Szczegóły i warunki do uzgodnienia. Przyjazd na dowolna ilo¶ć dni, niekoniecznie na cało¶ć mego pobytu. Pobyt nisko-budżetowy.
Zainteresowanych proszę o kontakt na escapadpl@outlook.com
Aktualny sklad grupy: Dorota K52 / Jola K48 / Claude M60
zgłoszone do moderacji
madrito 12:27 | 09.07.2014
O Tallinie i Rydze słów kilka http://zgdanskado.blogspot.com/2014/07/ryga-i-tallin.html
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie ESTONIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
