Forum dyskusyjne


noclegi w Tallinie

kategoria podróże po świecie

kraj Estonia

27ola dołączył
08.10.2009

27ola 07:29 | 13.04.2016

Hej
poszukuję jakis sprawdzonych noclegów w Tallinie. Będę jechać autem z Helsinek (prom) i jeden dzień chcę poświęcić na zobaczenie Tallina.
Wazne jest dla mnie żeby zostawić gdzieś auto na parkingu i do centrum udać się na nogach. Ma ktoś może jakieś sprawdzone miejsca?


schradl dołączył
03.09.2013

schradl 16:29 | 14.04.2016

Feel Good bardzo blisko starówki, na południowej części miasta. W listopadzie w pokoju wieloosobowym płaciliśmy po 11.50e od osoby. Łazienka osobna, warunki ok. ale strasznie mała kuchnia - 2 os. i był tłok. Jeśli chodzi o parkingi to tutaj gorzej. Niestety Tallin jest dla nas drogi. Miasto z tego co zauważyłem dzieli się na 2 strefy:
1 strefa 4.80e/1h
2 strefa 3e/1h
Parkingi są w większości płatne 24h, ale o tym dowiedziałem się rano. Na szczęście nikt w nocy nie sprawdzał biletów :) Obejście starówki ze spokojem, z wejściem na kawę, do cerkwi itp. zajęło nam 2h tak więc licząc nawet 3h to już max. Darmowo można zostawić samochód pod marketem.
Należy też szczególnie uważać na prędkość. Kierowca to mobilny bankomat, nam na Łotwie za niewielkie przekroczenie prędkości wlepili 160e w Estonii jest podobnie.
W razie zainteresowania polecam też opis z listopadowego wyjazdu do Estonii na mojej stronie mafadi.pl.tl/Suur-Munamagi--k1-Estonia-k2-.htm Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl