Forum dyskusyjne


przewodnik po Andringitra Park i kanał Pangalanes

kategoria podróże po świecie

marka9 dołączył
06.01.2012

marka9 12:05 | 02.09.2014

Na koniec września startuję wraz z kolegami na Madagaskar. Mamy sporządzony realny plan podrózy, łącznie z miejscowymi przewodnikami na zachodzie wyspy. Następnie mamy zamiar przemieścić się na południowy wschód i zaliczyć kilkudniowy trip po Andringitra Park, gdyż odpuszczamy sobie masówkę tupu Isalo Park. I w zawiązku z t ym moje pytanie, czy ktoś może posiada namiar na SPRAWDZONEGO przewodnika po tym parku??? Ile czasu trawł trip (bez zbędnego pośpiechu)??? Czy noclegi organizowane były w namiotach, w bungalowach, czy też po wsiach???
Następnie przemieszczmy się na wschód i będziemy chcieli spłynąć kanałem Pangalanes od Mananajary do Mahanaro. I tutaj następne pytanie, czy szukać przewodnika przez interenet, czy też ktoś może ma namiar na sprawdzonego na miejscu?? Za wszelkie podpowiedzi i uwagi z góry dziękuję.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl