Forum dyskusyjne


WAKACJE Z DZIEĆMI

kategoria podróże po świecie

EN dołączył
16.02.2018

EN 11:55 | 16.02.2018

Witam mam ogromną prośbę o poradę, chcielibyśmy wraz z mężem i z dwójką naszych dzieci 7 i 16 w lipcu ok 22 do 05.08.2018 spędzić wakacje na Madagaskarze (hotel zatoce Madirokely lub hotel ok. 5 km od wioski Dzamandzar, ok. 7 km od miejscowości AMBATOLOAKA ), ale nie wiem czy to dobra pora, ogólnie zależy nam na pięknej pogodzie i cudnych widokach. Widoki pewnie takie będą ale co z tą pogodą może ktoś był na przełomie lipca/sierpnia i powie jak jest faktycznie iż różnie piszą (termin tylko taki - chyba że gdzieś indziej ???)
Proszę o info czy warto by się zaszczepić, a jeśli tak to na co, najbardziej martwię się o dzieci. Proszę również o info o czym powinniśmy wiedzieć wybierając się do tego kraju. Z góry dziękuję życzliwemu za odpowiedź


[fb] Jerzy Jankowski dołączył
16.04.2018

[fb] Jerzy Jankowski 20:51 | 16.04.2018

To raczej nie stricte Madagaskar,a raczej Nosy Be. Trzeba lecieć bezpośrednio na Nosy Be,bo Madagaskar to tylko stołeczne lotnisko Ivato,a potem setki kilometrów przez busz. Pogoda powinna być ok,deszcze to raczej nasza zima. Nie ma wielkich upałów ale cały czas ok 27. Szczepienia w/g uznania,warto zadbać o repelenty (Mugga,Ultrathon deep) przeciw moskitom i moskitiery. Ludzie przyjaźni,język głównie francuski (oprócz oczywiście malgaskiego )) Nosy Be (duża wyspa po malgasku) leży ok 20 km od Mada i jest nastawiona głównie na turystówStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl