/ / ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE > DUBAJ POD NAMIOTEM > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


DUBAJ POD NAMIOTEM

kategoria podróże po świecie

adam0012 dołączył
15.06.2014

adam0012 11:15 | 20.01.2016

Witam wszystkich globtroterów, czy w Dubaju lub okolicach jest szansa na biwak? Z tego co udało mi się wyczytać zdania są podzielone, jedni piszą,że nie ma na to szans inni,że nocowali pod namiotami na publicznych plażach...

Skusiły mnie ceny biletów a odstraszyły ceny hoteli, może ktoś jest w stanie polecić jakiś fajny nocleg w dobrej cenie w Dubaju lub okolicach?

Pozdrawiam


loo dołączył
05.02.2013

loo 12:00 | 20.01.2016

W Dubaju nie wyobrażam sobie namiotu. Trochę jakbyś rozbił się przy Wiśle w centrum Warszawy :). Natomiast pod miastem, wzdłuż dróg, gdzieś na uboczu myślę że nie byłoby problemów. Ja spałem w Gateway Hotel w promocji za ok. 250 zł / 2 os. Warunki bardzo dobre poza widokami (brak), nie sprawdzają aktu małżeństwa. Weź pod uwagę, że większość cen, które znajdziesz nie uwzględnia podatku miejskiego, opłaty klimatycznej i kosztów obsługi (w sumie w Dubaju chyba 20% + 15 AED).


prow dołączył
19.03.2011

prow 12:13 | 20.01.2016

Witaj,
tak jest taka możliwość. Np. na Jumeira Public Beach albo Open Beach. Te bezpłatne. Nie jest to zalegalizowane ale tolerowane. Należy się liczyć z rutynową wizytą policji. No i nie wolno pić żadnego alkoholu w miejscu publicznym. Jeżeli będziecie mieli samochód a, według mnie, powinniście go mieć, to szukajcie noclegu poza Dubajem. Wygoogluj furnished appartements. Często są dużo tańsze od hoteli. Wiem, że CS też tam działa. Typowych campingów brak. Pozostaje jeszcze pustynia - kilkanaście km od Dubaju tylko trzeba uważać aby się nie zakopać.
Pozdrawiam


adam0012 dołączył
15.06.2014

adam0012 12:17 | 20.01.2016

Dzięki za odpowiedź! Samochód zamierzam wypożyczyć, niestety w Dubaju będę sam,więc pewnie koszt będzie spory.
Dopiero w Kochi spotykam się ze znajomymi którzy wracają z Tajlandii i dalej już razem będziemy zwiedzać Indie ale akurat tam o ceny nie trzeba się już martwić bo są śmieszne :)


loo dołączył
05.02.2013

loo 16:57 | 20.01.2016

Ceny samochodów takie, jak wszędzie. Za małą osobówkę ok. 100 zł / doba.


Azizu dołączył
25.09.2016

Azizu 16:43 | 25.09.2016

Dużo tańsze hotele znajdziesz w Sharjah. To taka sypialnia dla pracujących w Dubaju.



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl