Forum dyskusyjne


Podróż z dzieckiem wenecja i okolice

kategoria podróżowanie z dziećmi

olivka251 dołączył
18.04.2016

olivka251 14:40 | 18.04.2016

Szykuje mi się wyjazd do Włoch. Obowiązkowo muszę być w Triest -23 maja - tam nocleg 1 dzień, później Wenecja 1 nocleg. Jedziemy własnym autem - we dwójkę z 6 letnim dzieckiem. Pozostają nam trzy dni do dowolnego wykorzystania. Marzy mi się piękna plaża i święty spokój. Doradźcie i poratujcie. Gdzie można spędzić parę dni w pięknym miejscu - góra 4 godz. jazdy od Wenecji? Co można fajnego w okolicy zobaczyć, zwiedzić i oczywiście zjeść. Piszcie proszę.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl