Forum dyskusyjne
tyku 12:08 | 05.01.2017
Polecam serdecznie Kusumsiri: https://www.facebook.com/kusumsiri.wijetunga?fref=tsOn wystarczy w zupelnosci, Zalatwi fajne noclegi, bedzie dobrym przewodnikim, przyjacielem i opiekunem. Doradzi, w ktory rejon pojechac na plazowanie, bo to zalezy od pory roku.
Mozecie powiedziec, ze jestescie od Sylwii z Polski :).
Pozdrawiam
Sylwia
Bodych Travellers
www.bodychtravellers.com
zgłoszone do moderacji
makejek 19:18 | 22.12.2016
WitamChcemy jechać z dwójka dzieci na Sri lanke ale z biurem podróży za drogo. Mamy do¶wiadczenia w podróży na własna rękę ale bez dzieci,wiek 6 i 16 lat.
Chcemy na 14 dni. Z 6 dni zwiedzania i z 7 odpoczynku. Kto pomoże?? Głównie chodzi o to aby wynaj±ć tam na miejscu biuro podróży/ kierowcę aby nas obwiozl po wyspie i zawiózł po tych 6 dniach na plazowańie. Co polecacie ?? I kogo ?? Proszę o infoooo
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróżowanie z dziećmi
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
