Forum dyskusyjne


Zaproszenie do podrózy po Islandii

kategoria podróże po świecie

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 18:55 | 21.05.2016

Hej! Wybieram się z koleżanką na Islandię w okresie 2 pierwszych tygodni sierpnia (liczba dni do ustalenia, inny okres nie wchodzi w rachubę). Poszukujmy osoby/osób z prawem jazdy, które chciałyby dołączyć. Planujemy objazd wyspy wynajętym samochodem drogą nr 1 (brakuje nam doświadczenia w jeździe po terenie), noclegi wyłącznie pod dachem, wykluczamy długie trekkingi. Chciałybyśmy także zrobić wypad do Landmannalaugar z miejscową firmą. Jesteśmy młode duchem, choć w wieku zdecydowanie "niemłodzieżowym", doświadczone w podróżowaniu i tolerancyjne.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priva, a wszystkie czytające serdecznie pozdrawiam, życząc wspaniałych podroży.
MenhirStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl