Forum dyskusyjne

Islandia 2018

kategoria podróże po świecie

Tommy_88 dołączył
27.11.2017

Tommy_88 20:19 | 27.11.2017

Hejka Forumowicze

Czy ktoś z Was byłby chętny na 10-cio dniowy objazd wokół Islandii ?
Założenie jest aby wypożyczyć auto, objechać wyspę dookoła odwiedzając najpiękniejsze miejsca. Noclegi w namiocie na kempingach.
Termin to pierwsza połowa lipca.

marcopolis dołączył
22.11.2006

marcopolis 20:16 | 02.12.2017

>Hejka Forumowicze
>
>Czy ktoś z Was byłby chętny na 10-cio dniowy objazd wokół Islandii ?
>Założenie jest aby wypożyczyć auto, objechać wyspę dookoła odwiedzając najpiękniejsze
>miejsca. Noclegi w namiocie na kempingach.
>Termin to pierwsza połowa lipca.
>
>witam
Od dawna myslalem o tej wyspie,. Podaj jaki typ auta, ile osob, czy noclegi obowiazkowo na kempingach i jaki koszt wynajmu auta.
Marek

Tommy_88 dołączył
27.11.2017

Tommy_88 21:29 | 02.12.2017

Noclegi na kempingach. Droższa opcja nie wchodzi w grę, a na dziko podobno od przyszłego roku mają być drakońskie kary (info od osoby tam mieszkającej na stałe).
Koszt wynajmu auta to ok 2500 zł +/- 15%. Do podziału.
Myślę nad tym aby pojechać miesiąc wcześniej jednak, bo ceny wtedy są sporo niższe. Zależy od dostępności mojego urlopu i urlopu znajomej która też jedzie.

ChrisPn dołączył
02.12.2017

ChrisPn 23:59 | 02.12.2017

Hej,
Myślę o Islandii w podobnym terminie. Celowałem wstępnie w drugą połowę czerwca i wyjazd 7 dniowy.
Plan podobny - auto i objazd, noclegi do ustalenia.
Czekam na rozwój wydarzeń;)
Pozdro

pietur dołączył
26.08.2017

pietur 11:35 | 04.12.2017

Witam.
Mieszkam na Islandii i dysponuję między innymi niezbyt pięknym, ale bardzo pojemnym i wygodnym Fiatem Multipla (również diesel) z pełnym wyposażeniem typu: namioty, śpiwory, itp. Szczegóły na kamperemprzezislandie.pl.
A odnośnie biwakowania na dziko,to na facebooku, również kamperemprzezislandie mam wklejony artykuł, który wszystko wyjaśnia.
Pozdrawiam.

buniek dołączył
28.05.2013

buniek 22:23 | 16.01.2018

Jestem chętny na Islandię na 10 dni, termin czerwiec lub lipiec dopasuje do terminu wyjazdu. Mój mail buniek10@op.pl

krom30 dołączył
22.03.2018

krom30 13:33 | 25.03.2018

Hm... A może warto byłoby się doradzić w tej kwestii znajomych? Według mnie jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie...

pietur dołączył
26.08.2017

pietur 18:56 | 23.02.2018

Witam.
To przykre co napiszę, ale Miska45 pisze bzdury i nie wiem po co.
Prom Norrena już od kilku lat nie pływa z Hantsholm tylko z Hirtshals, a w międzyczasie pływał z Esbjerg. Nawet cena jest dawno nieaktualna. Wiem bo pływam dość często. Ostatnio w listopadzie. Nie rozumiem po co ludzie wpisują tutaj nieprawdziwe wiadomości.
Pozdrawiam z Islandii.
Piotr

Ania Poznań dołączył
23.03.2018

Ania Poznań 16:32 | 23.03.2018

Cześć, mam w planach wyjazd na Islandie w terminie 16.08-1.09.2018. wylot z Poznania. Narazie mam zabookowany maly samochód (z opcja bezkosztowej anulacji - koszt okolo 2300 zł) ale zastanawiam się mocno nad zmiana planów na wyprawę rowerowa. Spanie w obu opcjach pod namiotem. Szukam chetnej osoby/osób na wyprawe. Szczegółowy plan jest dopiero w trakcie przygotowań i też mocno zależy od opcji: samochód/rower. Jeśli ktoś jest chętny dołaczyc się to zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

adam_es dołączył
02.09.2017

adam_es 19:32 | 03.07.2018

Nie jestem chętny na rower :-) Ale może Ci się przydać specjalna mapa Islandii dla rowerzystów. Dosyć duży plik (pdf) bo wysokiej rozdzielczości:
drive.google.com/file/d/1wbheyJn8bAwzH0MYwDlGB7kWoPq_x2bb/view 

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl