Forum dyskusyjne

Filmy z podróży

kategoria podróże po świecie

Stoliczanin dołączył
07.09.2016

Stoliczanin 23:34 | 07.09.2016

Cześć!

Podzielcie się swoimi filmikami z Islandii. Jestem ciekaw jakie miejsca zwiedzaliście. Oto mój filmik: youtu.be/H53Sl2_wh3M 

:-)

adamek0 dołączył
11.09.2016

adamek0 01:19 | 11.09.2016

Aleś mi teraz smaka zrobił na Islandię (a już dawno miałem tam polecieć). Fajny filmik :D

Stoliczanin dołączył
07.09.2016

Stoliczanin 17:58 | 12.09.2016

Warto! Jeżeli ktoś lubi przyrodę, a tu mamy do czynienia z wodospadami, lodowcami, gejzerami, wulkanami, to może być to jednen z najciekawszych krajów na liście "must see". Jedyne czego się nie da zaplanować to pogody, a jak było widać na filmiku czasem słońce, czasem deszcz. Najważniejsze jednak, żeby nie padało bo sama temperatura (rozpiętość 3-17 stopni C) nie jest dużym wyzwaniem.

[konto usuniete] dołączył
03.07.2010

[konto usuniete] 20:27 | 12.09.2016

Byłam, widziałam, przeżyłam :-) Wspomnienia zostaną ze mną na zawsze.
Filmik:
www.youtube.com/watch?v=wPMbig1yaIs&feature=youtu.be&t=12s 

Pozdrawiam

Stoliczanin dołączył
07.09.2016

Stoliczanin 23:35 | 12.09.2016

Obejrzane. Super.
Niewielu turystów na Twoich zdjęciach, Co to był za miesiąc?

[konto usuniete] dołączył
03.07.2010

[konto usuniete] 23:52 | 12.09.2016

No wiesz, nie wiem jak jest teraz, ale w 2012 roku, kiedy objechaliśmy Islandię to w ogóle prawie nie spotkaliśmy turystów! Ze dwa razy w schronisku, jak nas do nocowania tam zmusiła choroba koleżanki (strasznie drogie są takie noclegi i dlatego spaliśmy w namiotach i w samochodzie głównie), przy Gejsirze i parę razy w sklepach pamiątkowych. Jak dobrze pamiętam, to był lipiec. Zresztą można przeczytać mój opis tej wyprawy (w trzech częściach), jak się zajrzy na moje konto :-)
Pozdrowienia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl