Forum dyskusyjne

odstąpię termin

kategoria podróże po świecie

Bajbus dołączył
06.02.2017

Bajbus 14:28 | 06.02.2017

Witam wszystkich - mam zarezerwowane wczasy z Vacansolei na campingu "Soline" w Biograd na Moru w Chorwacji poniżej Zadaru w terminie 24.06.2017 do 8.07.2017 ( 14 nocy ) w namiocie willowym .Byliśmy już tam w 2015 roku i teraz ponownie wybraliśmy to miejsce ze względu na bardzo dobre warunki pobytowe. Nie będę się tu rozpisywać o tym urokliwym miejscu , kryształowo czystej i ciepłej wodzie , z której chłopcy nie zamierzali wychodzić , ale jeśli kogoś zainteresuje moja oferta , to chętnie opiszę i udostępnię zdjęcia. Niestety planowany urlop legł w gruzach z przyczyn życiowych i chętnie odstąpię ten termin. Rezerwowałam wczasy już w październiku ( taniej )
i wpłaciłam 20% ceny. Informowałam się w biurze i termin ten mogę scedować na kogoś chętnego w tej samej cenie. Cena za cały pobyt ( 14 nocy )dla max.6 osób ( 4 dorosłe+2 dzieci albo inna konfiguracja ) wynosi 2147 zł -a wpłaciłam 468,60 ( to byłoby dla mnie do zwrotu ). Proszę osoby zainteresowane do kontaktu na adres prywatny ba50@poczta.onet.pl . Dziękuję za poświecenie uwagi. Barbara

chorwacjapopolsku.pl dołączył
01.03.2017

chorwacjapopolsku.pl 16:24 | 01.03.2017

Witam. Jeśli ta propozycja odstąpienia terminu jest nadal aktualna, ta zapraszamy na chorwacjapopolsku.pl gdzie bezpłatnie można dodać ogłoszenie. Pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl