Forum dyskusyjne


Majówka w Dubrowniku Półmaraton

kategoria podróże po świecie

Domingo81 dołączył
06.01.2018

Domingo81 19:09 | 06.01.2018

Witam!
Planuję pod koniec kwietnia wyjazd do Dubrownika połączony ze startem w półmaratonie.. Impreza odbywa się w samym sercu starego miasta 29.04. i obejmuje bieg na dystansie 21 km lub 5 km. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej imprezy, link poniżej: www.du-motion.com/en/half_marathon/.  Do Dubrownika chciałbym dotrzeć samolotem - niestety w tym okresie nie ma jeszcze czarterów, więc pozostaje skorzystać z linii rejsowych: LOT+Croatia Airlines. Lot z Warszawy, z przesiadką w Zagrzebiu. Koszt biletów w obydwie strony ok. 1000 zł. Koszt udziału w imprezie, jeśli ktoś jest zainteresowany, to 35 lub 80 EUR w zależności od pakietu- szczegóły na podanej przeze mnie stronie. Oprócz samego udziału w imprezie w planach jest zwiedzanie Dubrownika i okolicy. Wyjazd 26-27 kwietnia i powrót 2-3 maja, daty do ustalenia.
Zapraszam chętnych ! PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl