Forum dyskusyjne

Panama na własną rękę - właśnie wróciłem

kategoria podróże po świecie

kraj Panama

marcur dołączył
09.07.2011

marcur 19:04 | 02.03.2019

Hej.
Właśnie wróciłem z Panamy. Podróż na własną rękę.
Panama City, Bocas Del Toro, Bastimento, Boquete.
Chętnie odpowiem na pytania.
Pozdrawiam.

jb23 dołączył
09.03.2019

jb23 19:12 | 09.03.2019

Witam.
W czerwcu udaje sie do Panama City na 2 tyg. Chcialbym dopytac o jakies przydatne inf od kogos kto tam byl. Jade sam ale na miejscu czekac bedzie na mnie (nazwijmy Ją przewodniczka;D ). Aczkolwiek chcialbym w szczegolnosci poznac opinie na temat szczepien czy ubezpieczenia. A takze milo bedzie rowniez posluchac ciekawych/smiesznych/strasznych opowiesci o tym pieknym kraju.
Pozdrowienia ;)

marcur dołączył
09.07.2011

marcur 10:57 | 10.03.2019

Żadne szczepienie nie są wymagane. Jak wszędzie dobrze mieć komplet na żółtaczkę.
Bez dobrego ubezpieczenia nigdzie się nie ruszam. To też wg. mnie standard.
W Panama City można pić wodę z kranu :)
W stolicy bez znajomości hiszpańskiego nie jest łatwo.
Znakomicie działa Uber.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl