Forum dyskusyjne

Lizbona

kategoria podróże po świecie

dwojezplecakiem dołączył
11.03.2019

dwojezplecakiem 17:52 | 11.03.2019

Szanowni
Nasze zapiski (praktyczne) z Lizbony tutaj: www.dwojezplecakiem.pl/lizbona/ 

zapraszamy
dwojezplecakiem.pl

rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 09:58 | 12.03.2019

Widzę, że Lizbona wciągnęła:) U mnie w bliskich planach - też jakoś ciągnie. Tylko te bilety jakoś dziwnie drogie...

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 10:28 | 12.03.2019

Często są tanie bilety z Wrocławia. Co prawda na Ryanaira. Modlin też bywa w dobrej cenie, teraz np. na 22 marca.

rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 09:55 | 13.03.2019

Patrzę od pół roku i jakoś nie mogę trafić. Jaka cena tego 22 marca?

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 11:13 | 13.03.2019

Przedwczoraj niecałe 400 zł. Ja mam z Wrocławia też za podobną kwotę (z 2 podręcznymi). Generalnie, jeżeli szukasz, trzeba zaglądać codziennie,bo ceny są bardzo dynamiczne. Do Lizbony, ale via Bruksela, lata też z Okęcia Brussels Airlines. Tu można upolować bilety za ok. 500pln. Tylko, że w Brukseli trzeba czekać 5h (jest opcja 40 min, ale to ryzykowne). A niedługo zacznie się sezon lotów Wizzair (mam nadzieję). Oraz czarterów polskich TO, warto też zaglądać na ich strony.

colmar dołączył
29.06.2018

colmar 19:29 | 13.03.2019

Lufthansa, można kupić do lutego 2020.

dwojezplecakiem dołączył
11.03.2019

dwojezplecakiem 16:31 | 17.03.2019

Bilety można trafić dużo taniej, ale u nas to był kompromis między pracą a kilkoma innymi sprawami. Co nie zmienia faktu, że dla nas niecałe 600zł w obie strony dla dwojga = bardzo dobra cena ...

Sa-Bina dołączył
27.01.2013

Sa-Bina 21:28 | 19.03.2019

Ja upolowalam bilety za 24 € do Porto, ale z De Ryanairem.
Z powrotem, rowniez do De, z Faro za 32 €.
Na lipiec szykuje sie 10-dniowa objazdowka z Pn. na Pd. :)
Czego nie wolno mi pominac, a co jest przereklamowane?
Jakies wskazowki? Rowniez te dotyczace noclegow czy fajnych knajpek sa mile widziane :)

jaszon dołączył
28.11.2017

jaszon 09:26 | 20.03.2019

W zeszłym roku w maju byliśmy 10 dni w maju - przylot w Porto i wylot z Lizbony. Czasu wystarczyło nam na zwiedzenie Porto, Lizbony plus jednodniowe wypady do Braga i Capo de Roca. W drodze z Porto do Lizbony (pociągiem) zatrzymaliśmy się na kilka godzin w Aweiro. Wszystkie dni intensywne na maksa. Czy coś nas rozczarowało? Nie. Czy z czegoś należało zrezygnować? Raczej nie, w ostateczności z Aveiro, ale kilkugodzinny spacer pustą (w maju) plażą dał na chwile wytchnienia. Poza tym to dość malownicze miejsce.

Czy cos bym dodał? Pewnie mnóstwo miejsc, ale nie starczyło już czasu. Jeżeli dysponuje sie własnym transportem (wypożyczony samochód czy jednoślad) to pewnie można zobaczyć więcej. Na pewno fajny byłby wypad z Porto w górę rzeki Duoro zobaczyć winnice.

pozdrawiam

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl