Forum dyskusyjne

Playa del Carmen

kategoria podróże po świecie

kraj Meksyk

Nieczesany dołączył
15.04.2019

Nieczesany 02:35 | 15.04.2019

Witam mam kilka pytań
1.Czy ktoś leci we wrześniu do Playa del Carmen?
2. Jak jest we wrześniu w owej miejscowości? Chodzi mi o pogodę.
3. Co polecacie zwiedzić? I ile za to płaciliście?
4 co warto zabrać do Meksyku w tym terminie
5 co warto zabrać z Meksyku do domu?
6 czy możecie wkleić zdjecia i opisać najpiękniejsze według was miejsca?
7 ile mniej więcej wydaliście na pamiątki wycieczki i jedzenie?
Będę bardzo wdzieczny za wyczerpujące odpowiedzi

Pozdrawiam

longin1974 dołączył
22.08.2013

longin1974 16:57 | 15.04.2019

Warto zobaczyć pozostałości Majów. Tulum, Coba (40-70 euro), Chichen Itza, mniej więcej tyle samo. Są to zorganizowane, całodzienne wycieczki z posiłkiem w trakcie. Ja miałem opłaconą całość, Mexico City 5 dni, Cancun 4 dni, Hawana 2 dni i Varadero 4 dni. Sam wyjazd kosztował mnie ok. 1700 euro, pozostałe wydatki jakieś 400. Ale głównie to były pamiątki, napiwki i atrakcje, które wynalazłem sobie sam. Dobrze mieć euro, jest tam gdzie wymienić. Jechałem okazyjnie z Niemiec.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl