Forum dyskusyjne

DUBAI grudzień 2019

kategoria podróże po świecie

Kamii dołączył
21.09.2015

Kamii 01:13 | 12.07.2019

Szukam towarzysza podróży na wyjazd w grudniu do Dubaju. Wyjazd będzie dotyczył 8 dniowego pobytu. Kupuje wycieczkę na ostatnią chwilę, aby się zamknąć w kwocie do ok.3500 zł plus gotówka na przyjemności. Szukam osoby chcącej aktywnie odpocząć, zwiedzić najlepiej z pasją do fotografii i mówiącą komunikatywnie po angielsku. Bardzo mile widziana osoba, która jest sympatyczna i nastawiona pozytywnie do zobaczenia wszystkiego co się uda :D. Nie jestem nastawiona na romanse( to informacja szczególnie dla Panów). Szukam po prostu sympatycznej osoby, która zamieszka ze mną w pokoju na te 8 dni i spędzi ze mną miły tydzień w Emiratach Arabskich. Jestem spokojną, pozytywnie zwariowaną osobą w przedziale wiekowym 35-40 lat. Uwielbiam piękne krajobrazy, focę, mam drona i zwiedzam. Chętnych zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam wszystkich którzy się odezwą i czekam z niecierpliwością na wiadomość. Nie ma znaczenia skąd jesteś :D

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl