Forum dyskusyjne


Malediwy Water Bungalow

kategoria podróże po świecie

Wojtek23 dołączył
13.08.2019

Wojtek23 23:22 | 13.08.2019

Hej. Zakupiłem jakieś dwa miesiące temu wycieczkę na Malediwy na 11 dni wyjazd 06_09 powrót 17_09 2019 ale niesty moja towarzyszka podróży nie może jechać... Szukam wyluzowanej, spontaniczne i uśmiechniętej kobiety która miała by ochotę popływać po wyspach na malediwach.. Ponurkowac po rafach I spędzić miło i spokojnie 11 dni na jednej z tych przeuroczych wysepek . Ma 37 lat i mieszkam w Warszawie jak jest ktoś chętny to proszę pisać...Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl