Forum dyskusyjne


Chorwacja wypożyczonym autem - opłaty za przekrocznie granicy

kategoria podróże po świecie

pr1nce7 dołączył
03.02.2019

pr1nce7 10:12 | 02.03.2020

Witam.
Niedługo wylatuje na tydzień do Chorwacji i planuje wypożyczyć auto. Planuje przejechać trasę z Zadaru az do Dubrownika (granica z Bosnią), a potem jeśli starczy czasu wjechac do Mostaru (Bośnia). Pisałem z jedną wypożyczalnią i pojawił sie mały problem. Otóż Bosnia nie jest częścią Unii, wiec pojawiają sie dodatkowe koszta związane z przekroczeniem granicy (57 euro). Nie jest to może aż tak dużo ale staram się w miarę budżetowo planować swoje podróże, dlatego dobrze by było uniknać powyższej kwoty. Czy Znacie jakieś wypożyczalnie aut które nie pobierają opłaty za przekroczenie tamtejszej granicy ? Albo macie może jakąś radę z tym związaną ?
Bedę wdzięczny za pomoc :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl