Forum dyskusyjne


Podcast podróżniczy

kategoria podróże po świecie

foczkinawczasach dołączył
29.05.2020

foczkinawczasach 03:43 | 29.05.2020

Hej razem ze swoja przyjaciółka Anna Gągolska tworzymy podcast podróżniczy. Sa to historie które przydarzyły się nam i ludziom spotkanym na naszej drodze. Przejechałyśmy razem Amerykę Centralna, Azję i teraz Australię, i osobno Afrykę, Amerykę południową i północna. Są to historie bez cenzury o nie zawsze miłych rzeczach:) Niebawem chcemy zacząć dodawać też historie innych osób i stad nasza prośba i pytanie Czy ktoś chciałby się podzielić jakimiś swoimi historiami? Szukamy zabawnych historii bez cenzury, o przypałach z całego świata żeby trochę pokazać że podróże to nie tylko piękne zdjęcia z instagrama, ale też trzeba mieć niezłe jaja żeby wybrać się w taką podróż. Prosimy też o opinie i wrażenia dajcie znać jak sie podoba.
jeżeli ktoś byłby zainteresowany podzieleniem się swoimi przygodami piszcie na maila : foczkinawczasach@gmail.com
A podcast na spotify to foczkinawczasach 📷

W podcascie historie między innymi z naszej ostatniej podróży do Ameryki Centralnej, gdy zwiedziłyśmy Costa Rice, Paname, Nicarague i Guatemale. Wybrałyśmy się tam w zeszłe wakacje na 2 miesiące, byłyśmy straszone jak niebezpieczna jest Ameryka Centralna więc na początku miałyśmy wybrać się tylko na Costa Rice, ale po 3 tygodniach tam wiedziałyśmy że chcemy zobaczyć wiecej. Koniecznie chce tam wrócić i odkryć wiecej Guatemali. Ktoś z was tam był ? Jak wrażeniaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl