Forum dyskusyjne


Przylot do Islandii ze szczepieniem COVID

kategoria podróże po świecie

drzewo dołączył
26.03.2021

drzewo 17:13 | 26.03.2021

Jak wygląda sytuacja z akceptowaniem przez służby Islandzkie Polskich dokumentów potwierdzających zaszczepienie na Covid-19? Znalazłem listę wymagań danego dokumentu aby był uznany za ważny na granicy, jednak Polskie poświadczenia nie spełniają tych wymogów. Czy jest ktoś kto przetestował to już na własnej skórze?


DMW45 dołączył
12.12.2013

DMW45 17:43 | 26.03.2021

Polskie zaświadczenie nie spełnia ich wymogów jeżeli nie jest w jednym z wymaganych języków. Przy okazaniu tłumaczenia przysięgłego wydaje mi się, że powinno wystarczyć. Czy masz na myśli jeszcze jakieś dodatkowe wymagania?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl