Galeria zdjęć

Łuki fortu Asmara

SAHARA ZACHODNIA / Saguia el Hamra; / fort

Zdjęcia: fort, Saguia el Hamra;, Łuki fortu Asmara, SAHARA ZACHODNIA
odsłon: 701 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-05-20 10:45
Data wykonania
styczeń 2019

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Asmara,lub Smara to obecnie garnizon wojskowy,choć kiedyś mieściło się tu centrum pustynnego imperium Ma el-Ainina.Te poczerniałe mury z kamienia to pozostałość po imponującej twierdzy,splądrowanej przez Francuzów w 1913 i zajętej przez Hiszpanów w 1934.Nocowaliśmy na placu pod murami,podziwiając kunszt ówczesnych rzemieślników.To co się nie zawaliło,nadal jest użytkowane,więc sesje fotograficzne raczej nie są mile widziane.Sam wjazd do miasta,to kilka szlabanów i kontroli.Sądząc po zainteresowaniu miejscowych,wielu turystów tu nie dociera,a szkoda,bo miasto ma niepowtarzalny klimat.Można mieć wrażenie przebywania w zamkniętej strefie.

Trwałe, stoją do dziś. :)



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Wyspy Egejskie / Wyspa Samos

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

AUSTRALIA / Queensland / Cairns

SłOWACJA / Wysokie Tatry, / Szlak na Rysy 2503 m.

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl