Forum dyskusyjne


Australia i Nowa Zelandia

kategoria podróże po świecie

jarczap dołączył
12.01.2006

jarczap 11:20 | 25.11.2009

Witam
Pod koniec stycznia chce polecieć na 3 tygodnie do Nowej Zelandii, a później na kolejne 3 do Australii. Jak najlepiej wychodzi cenowo z biletem lotniczym ? Czy lecieć do Auckland i powrót do Polski z Auckland a tam na miejscu polecieć z NZ do Australii i wrócić ponownie do Auckland, czy lecieć do Auckland i bilet powrotny do Polski np. z Sydney.


dołączył

usunięty/nieznany 12:36 | 26.11.2009

bedziesz podrozowal po NZ? bo jesli tak to moze najpierw lec z Sydney do Christchurch a wroc z Auckland do Sydney - a z wyspy na wyspe w NZ promem


kaczma dołączył
09.08.2007

kaczma 00:07 | 27.11.2009

Myślę że najwięcej mógłbyś się dowiedzieć w biurze podróży,chodzi mi o ceny i połączenia , według mnie łatwiej byłoby kupić bilet powrotny do Auckland - Polska z zatrzymaniem się najpierw w Australi.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl