Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Wycieczka do Czarnogóry > CZARNOGÓRA


rencista2 rencista2 Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie CZARNOGÓRA / nad morzem / Budva / fontanna w centrum BudvyWycieczka objazdowo-wypoczynkowa do Czarnogóry i Albanii.11.06-22-06.2011 r.

Byłem na wycieczce objazdowo-pobytowej do Czarnogóry i Albani w czerwcu 2011 r.Organizowało ja biuro podróży Gandalf Travel.Mieszkalismy w największym i najbardziej znanym kurorcie tego kraju w budve.Ponadtoodbyły się 3wycieczki do kanionów Czarnogóry,Albanii w tym Tirana i Kotoru,Centije i lovcen.Było bardzo dobrze,pogoda wspaniała ok.30 stopni ciepła.Widoki piękne,Woda już w morzu ciepła.Ceny podobne jak w Polsce,ale niższe jakwchorwacji.

Zdjęcia

CZARNOGÓRA / nad morzem / Budva / fontanna w centrum BudvyCZARNOGÓRA / nad morzem / Budva / jedna z ulic miastaCZARNOGÓRA / nad morzem / Budva / Kafejka w starej części miastaCZARNOGÓRA / nad morzem / Budva / krótki spacer po starówceCZARNOGÓRA / nad morzem / Budva / Ulica w centrum Budvy

Dodane komentarze

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 2011-07-25 13:44:44

A mi się wydawało, że to Spartanie byli lakoniczni ...

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl