Artykuły i relacje z podróży Globtroterówpokaż wszystkie artykuły

Kategoria: kraj:SESZELE

Liczba wyszukanych artykułów: 3

SESZELE / La Digue / Anse Marron / Anse Marron
liczba komentarzy: 0

liczba odsłon: 1411

[fb] Anna Kien Anse Marron, to zatoka położona na południowym końcu wyspy La Digue. Dotarcie do niej nie jest łatwe, ale nie jest też niemożliwe dla przeciętnego turysty :-) . Do plaży przy Anse Marron można dopłynąć łódka lub dojść pieszo. Nie jest jednak łatwo tam trafić. Do Anse Marron nie prowadzi żadna wytyczona ścieżka. Dobrze jest skorzystać z pomocy miejscowego przewodnika, przynajmniej za pierwszym razem.

inf.praktczne, zdjęcia

Seszele On Uwaga! Nie czytaj, jeśli nie chcesz zamarzyć o raju na ziemi, lazurowej wodzie...rejsie prawdziwym katamaranem żaglowym na Seszelach ... Wystarczy 10 dni aby zakosztować egzotyki, wspaniałej przyrody, pustych białych plaż, snoorkowania w krystalicznie czystych i ciepłych wodach tego unikalnego obszaru

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

naru1989 Marzącym o odpoczynku polecamy kolejną konkursową relację z podróży po Seszelach: Mahe/Praslin/La Digue/Bird Island.

inf.praktczne, droga na miejsce, zdjęcia

Krótkie statystyki:

Liczba artykułów w bazie: 2601, Łączna liczba odwiedzin: 10215649Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl